Gaziantep Thy İletişim Bilgileri

antep thy iletişm
Gaziantep Thy İletişim 0850 500 23 11
Gaziantep Thy Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Gaziantep Thy Uçak Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Gaziantep THY iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Türk Hava Yolları iletişim Gaziantep numarası ile Gaziantep hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin lokomotif kenti olan Gaziantep; sanayi, turizm, gastronomi ve tarım gibi birçok farklı alanda yüksek gelişim elde etmiş şehirler arasında bulunmaktadır. Ülkemize kazandırdığı değerler ile birlikte özellikle dünyanın tanıdığı kentlerden biri olarak her yıl on binlerce turist ağırlayan bir şehirdir. Bu çerçevede hem yurtiçi hem yurtdışı turizmde Gaziantep ulaşımının sağlanabilmesi açısından da Türk Hava Yolları önemli bir misyon üstlenmektedir.

Türk Hava Yolları seferleri sayesinde özellikle yurt içinde Gaziantep’ten kalkışlı veya Gaziantep varışlı birçok sefer sayesinde ülke içi turizme katkı sunulmaktadır. Ayrıca birçok aktarmalı sefer sayesinde de Gaziantep üzerinden yurt dışına uçuşlar düzenlenmektedir. Aslında yine Türk Hava Yolları bünyesinde düzenlenen uçuş seferleri ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ulaşmak da mümkün olmaktadır.

Kolay Bilet Hattı sayesinde de Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen yurt içi ve yurt dışı seferler açısından tüm bilet işlemlerini tek bir telefon hattı üzerinden kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu noktada sizin için özel bir şekilde hizmet verebilecek Gaziantep THY iletişim bilgileri açısından da tek bir telefon hattı üzerinden tüm bilet işlemleri sağlanabilir. Yani sizin için sunulan 0 850 500 0 737 numaralı telefonu kullanarak, dünyanın istediğiniz noktasından 365 gün 24 saat boyunca yapacağınız görüşmeler ile bilet alımı, rezervasyon, bilet iptali, bilet değişimi gibi tüm işlemleri birkaç dakikada güven ile tamamlayabilirsiniz.

Gaziantep Thy Şubesi Telefon Numaraları

antep thy satış noktaları

Türkiye’nin dört bir yanında çok uzun yıllardır havayolu hizmetleri için Türk halkına imkan sunan Türk Hava Yolları firması, Gaziantep kentinde de uzun yıllardır yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar için hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olan Gaziantep ilinde merkez noktada bulunan Şahinbey ve Şehitkamil gibi ilçelerde aranan Gaziantep THY acenteleri yerine yine Kolay Bilet Hattı iletişim numarası kullanılarak kolay bir çözüm elde edilebilir.

Kolay Bilet Hattı olarak sizin için sunduğumuz iletişim bilgilerini kullandığınızda, herhangi bir ilçede yer alan THY Gaziantep şubesi üzerinden talep edebileceğiniz tüm bilet alım, aktarım, değişim ve rezervasyon işlemlerini cep telefonlarınız ya da sabit telefonlarınız ile hiçbir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede Gaziantep gibi mutfak turizmi yani gastronomi ve tarih turizmi açısından önemli bir konumda bulunan bu Güneydoğu Anadolu kentini istediğiniz her sezon görme fırsatı elde edebilirsiniz.

Gaziantep gastronomi açısından düşünüldüğünde özellikle Antep fıstığı, baklava, kebap ve yuvalama gibi önemli lezzetleri ile Güneydoğu Anadolu’da mühim bir yere sahiptir. Dört bir yanında bu lezzetleri bulabileceğiniz işletmeler, butik restoranlar ve resmi kurumlar tarafından kurulmuş mutfak işletmeleri yer alırken her evden yükselen kokular dahi size farklı bir gezi fırsatı sunabilir. Saklı Cennet Halfeti’nin Şanlıurfa ile birlikte diğer kıyısında bulunan Gaziantep, bir yanda Zeugma Mozaikleri bir yanda müziği, halk oyunları, Gaziantep kalesi ve tarihi mirasıyla çok önemli bir yere sahiptir.

Gaziantep ziyaret edildiğinde mutlaka görülmesi gereken alanlarda Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Zeugma Mozaik Müzesi, tarihi Antep evleri, Bakırcılar Çarşısı, Yesemek Taş Ocağı, eski hanlar ve camiler gibi birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca ticaret ve sanayi açısından da çok önemli bir kenti olduğu için iş dünyası tarafından da sıklıkla ziyaret edilen Gaziantep’te hava yolu ulaşımlarının sağlanabilmesi açısından da 1976 yılından bu yana Gaziantep Oğuzeli Havalimanı kullanılmaktadır. Yıllık olarak takriben 3 milyona yakın ziyaretçi bu havalimanından geçerek ulaşım sağlamaktadır.

Gaziantep THY Uçuşları

antep thy uçuşları

Aktif bir şekilde her bugün Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar sayesinde Gaziantep kalkışlı veya Gaziantep varışlı seferler düzenlenmektedir. Bu kapsamda örnek olarak Gaziantep THY yurtiçi uçuşlar çerçevesinde İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara ve Bursa kentlerine yapılan uçuşlar yer almaktadır. Ayrıca yine firmanın ülke dışında ulaşan THY Gaziantep yurt dışı uçuşlar programı çerçevesinde de Irak-Erbil ve KKTC-Ercan havalimanlarına yapılan uçuşları bulunmaktadır.

Gaziantep Hava Limanı Thy İletişim