Dalaman Pegasus İletişim Bilgileri

dalaman pegasus iletişim
Dalaman Pegasus İletişim0850 500 23 11
Dalaman Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Dalaman Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Dalaman Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Dalaman hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Özellikle yaz aylarında oldukça ziyaretçi çeken Dalaman ilçesine Pegasus hava yollarının seferleri bulunmaktadır. Seferlerle ilgili detaylı bilgiyi yazının devamında ulaşmanı mümkün olacak. Bu uçuşlara uçak bileti satın almak için bir çok seçeneğiniz bulunuyor. Uçak biletinizi online olarak, Dalaman Pegasus iletişim numarasını arayarak ve Dalaman Pegasus şubesi aracılığı ile satın alabilirsiniz. Sayfamızın en üst bölümünde iletişim numaraları ile detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Dalaman Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

dalaman pegasus satış noktaları

Pegasus Dalaman Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman şehrine seyahatler genellikle tatil sezonunda yoğunlaşır. Dalaman şehrinde sanayi fazla gelişmediğinden dolayı iş için seyahat sayısı fazla yapılmamaktadır. Dalaman’dan uçakla seyahat edecekler tatil bölgelerine gittiği için, Dalaman Pegasus uçak bileti satın almak amacı ile Dalaman’a karayolu ile seyahat etmek oldukça zordur ve zaman kaybettirir.

Dalaman Pegasus Şubesi aramak yerine 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezi numaramızı arayarak başta uçak bileti satın almak işlemi olmak üzere bilet değişikliği, koltuk satın alma, yemek satın alma gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman Pegasus Uçuşları

dalaman pegasus uçuşları

Dalaman’a uçuşlar kış sezonunda oldukça az sayıdadır. Yazın ise kat kat artmaktadır. Pegasus’un Dalama’a en fazla uçuş yaptığı destinasyon Dalaman – İstanbul Sabiha Gökçen uçuşlarıdır. Pegasus’un genel olarak en fazla sefer düzenlediği İzmir’e yakınlığından ve kara yolunun tercih edilmesinden dolayı seferi yoktur. Dalaman’a Pegasus ile farklı bir şehirden seyahat etmek isterseniz Pegasus’un İstanbul aktarmalı Dalaman uçuşlarını tercih edebilirsiniz.

Pegasus hava yolları yaz sezonunda Dalaman’a Londra gibi bazı yurtdışı noktalardan da sefer düzenlemektedir. Pegasus dışında ki tarifeli ve charter hava yolu firmaları da yaz aylarında Dalaman’a oldukça yoğun bir şekilde turist getirmek amacı ile seferler düzenlemektedirler.

Pegasus hava yolları Dalaman Uçuşları ile ilgili uçak bileti satın almak için 0850 500 23 11 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Pegasus Dalaman İstanbul Uçak Bileti

Pegasus Dalaman İstanbul uçuşları hava yollarının Dalaman’a yaptığı en yoğun seferdir. Hatta tek direk uçuş yaptığı destinasyonda diyebiliriz. Diğer noktalara gitmek isteyen yolcular Pegasus Dalaman İstanbul Aktarmalı uçuşları tercih etmek durumunda kalmaktadırlar.

Pegasus Dalaman İstanbul uçuş saatleri kış sezonunda günde bir kere ve genellikle sabah ya da öğle saatlerinde yapılmaktadır. Ancak yaz sezonunda günlük olarak 4-5 sefere kadar artış göstermektedir. Böylelikle yaz sezonunda hem günün her saatinde rahatça seyahat edebilir hem de aktarmalı seferlerden daha fazla faydalanabilirsiniz.

Pegasus Dalaman İstanbul Uçak bileti fiyatları, kışın 129 TL civarından başlayarak 250 TL lere kadar artış gösterirken, yaz sezonunda yoğun talepten dolayı ucuz Dalaman İstanbul uçak bileti bulmak neredeyse imkansız hale geliyor. Yazın Dalaman’dan İstanbul’a seyahat etmek istiyorsanız en az 250 TL gözden çıkarmanız gerekmekte.

Güncel olarak Dalaman İstanbul Pegasus uçuşları ile ilgili tarife ve fiyat bilgisi almak için çağrı merkezimiz 0850 500 23 11 nolu numarayı aramanız gerekmektedir.

Dalaman Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Dalaman Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dalaman hava limanı yaz sezonunda rekor sayıda yolcuya ev sahipliği yapsa da genel olarak ortalama bir hava limanıdır. Ancak zorda olsa bu trafiği kaldırmaktadır. Dalaman hava limanında Pegasus ofisi bulunmaktadır. Fakat bu ofisin hava limanında açılmasının amacı bilet satışı değildir. Uçuş anında yolcuların fazla bagajları çıkarsa yada koltuk satın almak gibi ekstra hizmet satın almak isterlerse onlara yardımcı olmaktır.

Bu sebepten dolayı sadece uçuş saatlerde açık olurlar bu yüzden buradan bilet satın almak ya da daha önce aldığınız bilet üzerinde işlem yaptırmanız oldukça zordur. Bunun yerine bu işlemler için çağrı merkezimiz 0850 500 23 11 i istediğiniz zaman yorulmadan arayarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.