Hatay Pegasus İletişim Bilgileri

hatay pegasus iletişim
Hatay Pegasus İletişim0850 500 23 11
Hatay Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Hatay Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Hatay Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir.  Pegasus Hava Yolları iletişim numarası ile  Hatay havalimanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hatay konum itibariyle birçok medeniyetin dikkatini çekmiştir. Ülke sınırlarına 1939 yılında katılmıştır. Suriye’ye komşu olan il, medeniyet olarak çok fazla farklı kültürden insan barındırıyor bünyesinde. Bu durum ise uçuş yoğunluklarını ve hava trafiğini beraberinde getiriyor. Hatay’dan İzmir- İstanbul- Ankara- Lefkoşa gibi lokasyonlara aktarmasız uçuşlar düzenlenmektedir. Pegasus Hatay iletişim üzerinden arayarak bu ve bunun gibi ayrıcalıklı bilgilere ulaşabilir, biletleme işlemlerinizi içiniz rahat halledebilirsiniz.

Türkiye’nin güney kısmında yer alan hava limanı geçici hava hudut kapısı olarak belirlenmiştir. Hava limanı İskenderun ve Antakya’ ya yaklaşık 30 km mesafede bulunmaktadır.  Devlet hava meydan işletmeleri sitesi üzerinde  hava limanına ulaşım için bazı telefon numaraları verilmiştir. BURADAN kontrol edebilirsiniz. Pegasus Hatay iletişim biletleme, rezervasyon ve bilet değişikli işlemleri için ayrıca bu konularda bilgi almak için 0850 500 23 11  i arayabilirsiniz.

Hatay Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

hatay pegasus satış noktaları

Pegasus Hatay Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde her zaman açık bir Pegasusacentesi bulamayabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehirde acente bulunmamasından dolayı biletleme işlemleriniz aksayabilir.  Pegasus Hatay iletişim e önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 23 11 arayabilirsiniz.

Hatay Pegasus Uçuşları

hatay pegasus uçuşları

Hatay Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Hatay Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hatay için en önem teşkil eden uçuşlar İstanbul (TÜMÜ) , Ankara (Esenboğa), İzmir (Adnan Menderes) ve Lefkoşa (Ercan) hava limanlarına aktarmasız düzenlendiği seferlerdir. Son günlerde yeni bir aktarmasız sefer olarak Cidde’ye uçuşlar başlamıştır. Yolcular direk uçuşların düzenlendiği hava limanlarını kullanarak Türkiye ve Dünya’nın bir çok noktasına aktarmalı olarak uçuşlar düzenleyebilirler.