Aymila Turizm Kurumsal Bilgiler

Sivas uçak bileti, tatil paketi, transfer hizmetleri

Sivas AYMİLA TURİZM HAKKINDA :

Saatlerce süren tren, otobüs ve araba seyahatlerinden bunalıyor, gideceğiniz şehre hızlı ve çok daha güvenilir şekilde ulaşmak istiyorsanız en uygun seçenek hava yollarını kullanmak. Geçtiğimiz yıllarda seyahatiniz için hangi hava yolunun daha uygun ve ekonomik olduğunu bulmak çok zaman alıyordu. Artık uçak bileti satın almak için birçok siteyi gezmenize gerek yok. Plusfly.com’un gelişmiş uçak bileti rezervasyonu sistemiyle uçak bileti harcamalarınızda ciddi oranlarda düşüş sağlayabilirsiniz. Plusfly.com Aymila Turizm’in internet ismidir.

Plusfly.com’un uçak bileti sistemi sayesinde iç yada dış hatlara yapacağınız yolculuklarınızda en ekonomik ve ucuz uçak biletini bulmak çok rahat ve kolay. Geliştirdiğimiz sistem ile sadece uçak bileti almakla kalmayıp, hava yolu taşımacılığı ile ilgili birçok soruya yanıt bulacaksınız. Sivas’ta başlayan maceranın Dünya’ya açılma serüveni Plusfly.com ile devam etmektedir. Tüm dünya hava yolu firmalarını tek bir ekranda kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Acenteye uğramak istemeyen yolcular internet üzerinden uçak biletlerini 2 adımda güvenilir olarak satın alabilirler. İnternet üzerinden bilet almak için internet alışverişlerine açık kredi kartı kullanmanız gereklidir. İşlemleriniz 3D güvenlik kontrolü ile güvence altına alınmaktadır.

Sivas’ta 2 adet şubemiz bulunmaktadır.

Merkez               : İstasyon cad. Kılıçoğlu Pastahanesi arka çıkışı karşısı vakıf bank yanı  (Şube tel: 0346 221 44 41)

Büyük otel şube : Büyük otel karşısı hadise mağazası üzeri 

Ayrıca ücretsiz olan çağrı merkezimizi de arayarak bilet alabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezi numarası: 0850 500 0 777

Yapacağınız seyahatleri daha ekonomik, daha rahat ve daha güvenilir kılmak için çalışmalarımız devam etmektedir.