Ordu Pegasus İletişim Bilgileri

ordu pegasus iletişim
Ordu Pegasus İletişim0850 500 23 11
Ordu Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Ordu Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Ordu Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Ordu hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Giresun konum olarak Trabzon ve Ordu’nun tam arasında bulunmaktadır. Karadeniz iklimiyle yeşil ve mavinin buluşmasının gerçekleştiği illerimizden birisidir. Bölgede yaz turizmi, yayla turizmi gibi insanların ilgisini çeken bir iç yapı bulunmaktadır. Hava limanı Ordu ile ortak olarak kullanılarak Ordu-Giresun Hava limanı olarak geçer. Pegasus Giresun iletişim biletleme işlemlerinizde size yardımcı olabiliriz.

Ordu-Giresun Hava limanı Ülkemiz ve Avrupa’da denize dolgu yöntemi ile inşa edilmiş ilk hava limanı olup, 22.05.2015 tarihinde hizmete verilmiştir. Ordu ve ya Giresun’dan hava limanına Havaş’ın seferlerini BURADAN kontrol edebilirsiniz.  Pegasus Giresun iletişim biletleme işlemleri için ise 0850 500 2 311 i ücretsiz arayabilirsiniz.

Ordu Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

ordu pegasus satış noktaları

Pegasus Ordu Şubesi İletişim numarası (0850) 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde her zaman açık bir Gaziantep Pegasus acentesi bulamayabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehirde acente bulunmamasından dolayı biletleme işlemleriniz aksayabilir. Pegasus hava yollarına  önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 2 311 arayabilirsiniz.

Ordu Pegasus Uçuşları

ordu pegasus uçuşları

Ordu Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Ordu Havaalanı İletişim numarası (0850) 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul (Sabiha Gökçen), İstanbul (Atatürk) ve Ankara (Esenboğa) hava limanlarına her gün karşılıklı olarak seferler bulunmaktadır. Uçuşlar aktarmasız olarak gerçekleşmektedir. Bu güzergahlar üzerinden aktarmalı olarak da Türkiye ve Dünya’nın bir çok noktasına uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus Giresun iletişim İzmir-OrduGiresun biletleme işlemi yapabilirsiniz. Pegasus’un belirli günlerde İzmir’e aktarmasız seferi bulunmaktadır. Pegasus Hava Yolları günümüzde her gün  aktarmasız  olarak İstanbul (Sabiha Gökçen) hava limanına uçuş yapmaktadır.