Kars Sun Express İletişim Bilgileri

kars sun express iletişim
Kars Sun Express İletişim0850 500 23 11
Kars Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Kars Sun Express Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Sun Express Kars uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemler için Kars Sun Express iletişim hattını arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kars Sun Express Şubesi Telefon Numaraları

kars sun express satış noktaları

Kars Sun Express Uçuşları

kars sun express uçuşları

Kars Hava Limanı Sun Express İletişim

Sun Express Kars iletişim ve Havalimanı Hakkında Bilgiler

kars sun express uçak bileti iletişim

Ülkenin doğu uçuşlarındaki önemli bir noktasıdır. Yolcular doğu uçuşlarını sağlamak için kullanmaktadır. Kars’a alternatif bir uçuş bulmak oldukça zordur. Yolcular genelde Kars’a bilet bulamadıkları zaman Erzurum biletlerini kontrol etmektedir. Günümüzde Kars’a uçuş yapan firmalar Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus ve Sun Express’tir. Thy, Anadolu Jet ve Pegasus, İstanbul’dan uçuş gerçekleştirmektedir. Anadolu Jet ayrıca Ankara’dan uçuşta düzenlemektedir. İzmir- Kars arasında ise Sun Express’in karşılıklı ve aktarmasız uçuşları bulunmaktadır. Sun Express Kars iletişim arayarak sizlerde bu bilgileri rahatlıkla ve kolaylıkla kontrol ettirebilirsiniz.

Kars Harakani hava limanı 1988 yılında kurulmuştur.  Hava limanına ulaşım oldukça kolaydır çünkü şehir merkezine yakındır. Hava limanı çevre illerdeki yolculara da fayda sağlamaktadır. Artvin ve Ardahan illerinden yolcular Kars’a gelerek, Türkiye’nin hemen her noktasına uçuş gerçekleştirmektedir.  2016-2017 Kış çalışma saatleri; haftanın 7 günü 08:30 – 16:30 dur. Bu saatlerin dışında yolcuların uçuş beklememesi daha uygun olacaktır. Sun Express Kars iletişim üzerinden irtibat kurarak sizlerde Kars’a ucuz fiyata uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ücretsiz çağrı merkezimizi aramak ya da İnternet sitemiz üzerinden online bilet onaylamak. 0850 500 23 11

Sun Express Kars iletişim Biletleme İçin Gerekli Bilgiler

Sun express Kars iletişim biletleme esnasında bazı bilgilerinde yanınızda bulunması işlem pratikliği ve sağlamlığı açısından diğer önemli bir durumdur. 2016 yazına girişimizle birlikte yolcuların T.C. kimlik numaralarını yetkiliye bildirmesi gerekmektedir. Bilet üzerine T.C. kimlik numarası kaydedilmektedir ve hava alanında kontrol edilmektedir. Ayrıca yolcuların isim ve soy isimleri (varsa diğer isimleri) nüfus cüzdanında olduğu gibi aktarılmalıdır. Daha sonrasında isim değişikliği olmadığı için bu bilgiler önemlidir. Tüm bunların yanında da özellikle çocuk ve bebek yolcuların doğum tarihleri gün/ay/yıl şeklinde doğru aktarılmalıdır.

Sun Express Kars iletişim neden bizim için önemlidir?

Kendimize belirlediğimiz misyonlardan birisi sizlere daha iyi hizmet ulaştırmaktır. Kendimizi geliştirirken siz değerli misafirlerimizin görüşlerini her zaman ön planda tutmaya çalışıyoruz.  Bunun bize getirileri sizlerin tebessümü  ve kaliteli iş yapmanın  bize verdiği haklı gururdur. Bu bizim kendimize olan inancımızı tazeleyip işimize olan tutkumuzu ateşlemektedir. Biz, çalışmayı mesai doldurmaktan çok öte gören insanlar olarak bu hislerimizi nasıl faydalı getirebiliriz düşüncesindeyiz.