Trabzon Sun Express İletişim Bilgileri

trabzon sun express iletişim
Trabzon Sun Express İletişim 0850 500 23 11
Trabzon Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Trabzon Sun Express Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Trabzon Sun Express uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemler için Trabzon Sunexpress iletişim hattını arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Karadeniz’in kültürünü en net şekilde gösteren ve Türkiye’nin bu kültürü daha güçlü bir şekilde hissetmesini sağlayan Trabzon, dünyaya da şöhretinin yaymış bir şehirdir. Sofrası, konuşması, müziği, tarımı ve kent yapısı ile birlikte her noktada farklılığını ortaya koymayı başaran Trabzon’da turistik anlamda da çok yoğun bir potansiyel yer almaktadır. Bu açıdan da bilhassa turizm seferlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi için SunExpress, Trabzon kentinde hizmet vermektedir. 

SunExpress firması tarafından gerçekleştirilen seferler kapsamında hem Türk halkı hem de yabancı turistler Trabzon kentine ulaşabilmekte ve Trabzon kentinden dünyanın dört bir tarafına ulaşabilmektedir. Tüm bu seferlerde gerçekleştirilebilecek bilet alım, bilet değişikliği, bilet iptali, rezervasyon, uçuş sefer sorgulama gibi işlemler açısından da Kolay Bilet Hattı olarak sizler için her zaman avantaj sunmaya gayret ediyoruz.

Kolay Bilet Hattı standartlarını koruyan yapısı ile birlikte sizlere 365 gün 24 saat boyunca hizmet verebilecek tek bir telefon numarası üzerinden avantaj sunmaktadır. Bu kapsamda her istediğiniz an ulaşabileceğiniz 0 850 500 23 11 numaralı telefon hattınız üzerinden sayılan tüm bilet işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede isterseniz turistik amaçlı isterseniz ticari amaçlı isterseniz sadece tarih gezileri gerçekleştirme gibi amaçlar ile Trabzon kentine ulaşımlarınızda SunExpress bilet işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Trabzon Sun Express Şubesi Telefon Numaraları

trabzon sun express satış noktaları

Türkiye’nin büyük şehirleri arasında bulunan Trabzon, bugün merkezinde birçok farklı ilçeye ayrılmış olmakla birlikte yaklaşık 1 milyon nüfusa sahiptir. Bu büyük kent yapısı içerisinde de birçok farklı ilçe bünyesinde ve semtte SunExpress Trabzon şubeleri yer almaktadır. Fakat günümüzde daha kolay bir işlem fırsatı elde edebilmek ve tüm bilet işlemlerini hızlı bir şekilde çözmek için birçok kişi SunExpress bilet işlemlerini Kolay Bilet Hattı üzerinde çözmeyi tercih etmektedir.

Trabzon, Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden biri olarak özellikle gezginlerin çağlar boyunca uğradığı Doğu Karadeniz dağları arasında kalan yemyeşil ve kendine has kültürünü korumuş bir şehirdir. Kentin tarihine bakıldığında antik çağlarda başlamış yerleşim milattan öncesine kadar uzandığı görülürken, ardından hükümdarlık Roma ve Bizans İmparatorluklarına geçmiştir. Sonraki dönemlerde Trabzon İmparatorluğu ve ardından Türk hakimiyeti ile birlikte Osmanlı İmparatorluğu kültüründe yaşamını sürdüren Trabzon’da, bu açıdan çok köklü bir tarihi gelişim yaşanmıştır.

Günümüzde Trabzon turizmde hem Karadeniz turizmi hem de tarih turizmi ile çok önemli bir yere sahiptir. Bünyesi içerisinde Türk, Laz ve çok eski dönemlerden bu yana kısmen günümüze ulaşmış olan Rum kültürünü bulundurmaktadır. Kendine has bir Trabzon ağzı, giyimi ve müzik kültürü bulunan kentte özellikle Laz türküleri ve kemençe ile çekilen horonlar ayrı bir yere sahiptir. Trabzon’u ziyaret eden herkesin mutlaka görmek isteyeceği Ayasofya Müzesi, Sümela Manastırı, Ortahisar, Trabzon konakları ve Osmanlı döneminden kalma eserler kente ayrı bir hava katmaktadır. Trabzon kent mutfağında ise özellikle mısır unundan yapılan kuymak, karalahana çorbası, sarması, Laz böreği, hamsi yemekleri, mısır ekmeği ve pazılı börek gibi lezzetler yer alır.

Trabzon Sun Express Uçuşları

trabzon sun express uçuşları

Bu önemli turistik kente ulaşımın çok daha kolay bir şekilde sağlanabilmesi için her gün düzenli bir şekilde Trabzon SunExpress yurtiçi uçuşlar düzenlenmektedir. Bu uçuşlar çerçevesinde de firma Türkiye’de Antalya ve İzmir kentlerine bağlantılı olarak da Türkiye’nin diğer kentlerine uçuşlar sağlamaktadır. Ayrıca kent halkı için düzenlenen SunExpress Trabzon yurt dışı uçuşlar bağlamında da firma Avusturya’da Viyana, Belçika’da Brüksel, Danimarka’da Kopenhag, Fransa’da Paris, Hollanda’da Amsterdam, İsviçre’de Zürih kentlerine uçuşlar sağlamaktadır. Ayrıca en kapsamlı noktada ise Almanya üzerine düzenlenen uçuşlar arasında Berlin, Bremen, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Leipzig, Münih, Osnabrück, Nürnberg ve Stuttgart uçuşları yer almaktadır.

Trabzon Hava Limanı Sun Express İletişim

Trabzon Sun Express İletişim :  +90 850 500 23 11

trabzon sun express uçak bileti iletişim

Trabzon, Karadeniz bölgesinde en çok uçuş alan bölgelerden birisidir. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlar aktarmasız olarak birçok sefere karşılıklı olarak ev sahipliği yapmaktadır. Sadece Trabzon değil Rize ve diğer yakın illerinde yolcularını karşılamaktadır. Bunun için yakın illere servisler düzenlenmektedir. Sun Express Trabzon iletişim üzerinden uçuşlar hakkında bilgi alabilir ve biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon hava limanı içerisinde VIP, CIP, Cafe, Restauran ve Sağlık hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca 385 araç kapasitesine sahip otoparkta bulunmaktadır. Yolcular özel araçlarını park edebilirler. Trabzon Havalimanına, Merkez’den, Hopa, Ardeşen, Rize ve Giresun’dan  Havaş servisleri bulunmaktadır. Servis bilgilerinin detaylarını buradan kontrol edebilirsiniz. Sun Express Trabzon iletişim biletleme ve rezervasyon işlemlerinizi ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz 0850 500 2 311