Trabzon Thy İletişim Bilgileri

trabzon thy iletişim
Trabzon Thy İletişim 0850 500 23 11
Trabzon Thy Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Trabzon Thy Uçak Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Trabzon THY iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Türk Hava Yolları iletişim Trabzon numarası ile  Trabzon hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Karadeniz’in hırçın kenti ve Türkiye’nin gerçek Karadeniz’i olarak görülen Trabzon, hem tarihin hem de günümüzün en büyük kentlerinden birisidir. Bugün Türkiye’de birçok kentte yaşayan önemli bir Trabzonlu nüfusu yer alırken, Trabzon’un kendi içerisinde de yaklaşık 1 milyon gibi bir nüfus bulunmaktadır. Bu nüfusun Türkiye’ye ulaşabilmesi ve Türkiye’nin dört bir yanından insanların Trabzon’a ulaşabilmesi açısından da Türk Hava Yolları seferleri büyük bir fırsat sunmaktadır.

Türk Hava Yolları, Türkiye’de ülke içi ulaşımın daha konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesi için geliştirilen her hava yolu projesi ve havalimanı ile birlikte farklı kentlere yeni seferler düzenlemektedir. Bu çerçevede hem değişen kentlerden yeni seferler ile Trabzon’a hem de Trabzon’dan farklı kentlere yeni seferler ile herkes uygun bütçe ile yılın her mevsimi ulaşım sağlayabilmektedir.

Türk Hava Yolları tarafından Trabzon kalkışlı veya Trabzon’a ulaşacak şekilde düzenlenen bütün seferler açısından da bilet işlemlerinin herkesin bulunduğu yerden yapılabilmesi imkanı sunulmalıdır. Aymila Turizm bu açıdan Trabzon THY iletişim bilgileri çerçevesinde tek bir telefon üzerinden gerçekleştirilebilecek bilet alımı veya tüm bilet işlemleri açısından size özel bir iletişim hattı sunmuştur.

Bu kapsamda kullanabileceğiniz 0 850 500 23 11 numaralı telefon üzerinde Türkiye’nin istediğiniz noktasında 7/24 kolaylıkla tek bir arama ile rezervasyondan bilet alımına ve iptal işlemlerinden değişme kadar her hizmeti talep edebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz

Trabzon Thy Şubesi Telefon Numaraları

trabzon thy satış noktaları

Türkiye’nin en köklü ve en eski havayolu firması olması ile birlikte Türk Hava Yolları bugün 81 vilayette insanların uçuş işlemleri için başvuru ve hizmetler konusunda kolaylık elde etmesi açısından acentelere sahiptir. Ancak Trabzon gibi büyük bir şehirde yer alan kalabalık nüfus göz önünde bulundurulduğunda Akçaabat, Ortahisar, Of veya Yomra gibi farklı bir ilçede bir THY Trabzon acentesi aramak yerine Kolay Bilet Hattı iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz.

Kolay Bilet Hattı iletişim numaraları sayesinde farklı bir Trabzon ilçesinde veya Türkiye’nin farklı bir kentinde Trabzon bağlantılı uçuşlar için Trabzon THY şubeleri tarafından sunulabilecek tüm hizmetleri cep telefonunuz sayesinde birkaç dakika içerisinde kolayca alabilir ve günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu kadar kolay bir şekilde ulaşım hizmetlerine ulaşabildiğiniz Trabzon ili, Türkiye’nin en özel kentlerinden biri olarak hem halkı hem kullanılan dilin hem giyimi hem de şehir yapısı ile apayrı bir kenttir. 

Trabzon yöresel özelliklerini yıllardır hiç kaybetmeyen bir şehir olarak özellikle Trabzon ağzı ve Lazca ile kültürel bir yapıya sahiptir. Fıkralara konu olmuş Trabzon’da, erkekler için Temel kadınlar için de Fadime gibi isimler yer alırken, köy ve kent yaşamı birbirine göre çok daha farklı renklere sahiptir. Karadeniz müziğinin en önemli örneklerinin bulunduğu Trabzon’da kent mutfağına bakıldığında kuymak gibi özel lezzetler, hamsili ekmek, karalahana sarması, turşu kavurma, Vakfıkebir ekmeği, Laz böreği gibi vazgeçilmez lezzetler yer almaktadır.

Tarihi ve turizm açısından Trabzon’da Sümela Manastırı, Kaymaklı Manastırı, kaya kiliseleri, Atatürk köşkü, konaklar, hamamlar, Trabzon müzesi, yaylalar, dereler ve doğa turizmi Trabzon’u daha anlamlı bir hale getirmektedir. Bu kadar önemli tarihi, turistik ve doğal değerlere sahip olan Trabzon’da havayolu ulaşımı açısından da 1957 yılında hizmete açılmış Trabzon Havalimanı kullanılmaktadır. Uluslararası düzeyde hizmet veren bu havalimanı, Ortahisar ilçe sınırlarında yer alırken, her yıl takriben 4 milyon üzerinde yolcu trafiği bulunmaktadır.

Trabzon THY Uçuşları

trabzon thy uçuşları

Trabzon gibi Türkiye’nin önemli Karadeniz kültürü kentlerinden biri için Türk Hava Yolları yıl içerisinde hem yurtiçi hem de yurtdışında birçok sefer düzenlemektedir. İlk olarak Trabzon THY yurtiçi uçuşları çerçevesinde düzenlenen Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları ve bu uçuşlar ile aktarmalı bir şekilde gerçekleştirilen Türkiye geneli uçuşlar yer almaktadır.

Öte yandan THY Trabzon yurtdışı uçuşları kapsamında da İstanbul aktarmalı bir şekilde yapılan uçuşlar veya direkt şekilde gerçekleştirilen Riyad, Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Kuveyt, Stuttgart, Viyana uçuşları bulunmaktadır.

Trabzon Hava Limanı Thy İletişim

Trabzon şehrinden özellikle İstanbul şehrine yoğun bir şekilde uçuşlar bulunmaktadır. Bunun sebebi İstanbul şehrinde Trabzonlu vatandaşların bir hayli fazla olmasıdır. Bu sebepten dolayı Trabzon’dan kalkışlı uçaklara uçak bileti satın almak için acente aramak ve bulmak işin zor tarafıdır. Daha kolay bir çözüm olarak Trabzon Thy İletişim hattımızı arayarak uçak biletinizi en uygun fiyatlara satın alabilir ve uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.