Ankara Pegasus İletişim Bilgileri

ankara pegasus iletişim
Ankara Pegasus İletişim0850 500 23 11
Ankara Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Ankara Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Ankara Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Ankara hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin başkenti olan Ankara’ya seferler bir hayli yoğun. Birçok yerli ve yabancı firmanın Ankara’ya aktarmasız uçuşları bulunmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerindeki hava limanları ana hava limanı olarak diğer küçük şehirlere uçuşlar yapılmaktadır. Ana istasyon olarak İstanbul’dan sonra en büyük merkez hava limanı Ankara’dır.

Ankara’dan kalkışlı Türkiye’nin bir çok noktasına uçuşlar vardır. Yurtdışı uçuşları da son zamanlarda artmaya başladı. Uçuşlar arttığı için uçak bileti satın alma bilet değişikliği gibi işlemler için Pegasus Ankara İletişim telefon numaralarından çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ankara Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

ankara pegasus satış noktaları

Pegasus Ankara Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara’da Pegasus hava yollarının yaptığı yoğun seferlerden dolayı müşteriler uçak bileti satın almak için Pegasus Ankara şubesi ararlar. Uçak bileti almak için bir kaç alternatif vardır bunlar online uçak bileti almak, çağrı merkezini aramak ve Ankara Pegasus şubesi aracılığı ile bilet satın almak.

Geçtiğimiz yıllarda Ankara Pegasus Acentelerinden bilet satın almak oldukça popüler olmasına rağmen geçen yıllar ve gelişen teknoloji ile birlikte yerini çağrı merkezinden bilet satın almak aldı.

Sizde Ankara’da Pegasus hava yolları ile yeni uçak bileti satın almak ya da daha önce aldığınız bileti değiştirmek için 0850 500 23 11 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Ankara Pegasus Uçuşları

ankara pegasus uçuşları

Ülkemizdeki ana istasyonlardan bir tanesi olma özelliği taşıyan Ankara Esenboğa Hava Limanı ülkemizin doğu ve batısındaki bir çok şehirden yolcular ağırlamaktadır. Ankara hava limanı yoğun bir hava limanı olmasına rağmen Pegasus tarafından Ana hava limanı olarak çok fazla kullanılmaz.

Pegasus Ankara Esenboğa hava limanından kalkışlı olarak ülke içinde yaptığı uçuşların en popülerleri Ankara’dan İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya uçuşlarıdır. Dış hatlarda ise Pegasus Ankara Kiev ve Ankara Lefkoşa dır. Sezonluk ve dönemsel olarak farklı rotalara da uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir.

Pegasus Ankara İstanbul Sabiha Gökçen Uçak Bileti

Pegasus hava yolları‘nın başkent Ankara’dan en fazla sayıda yaptığı seferlerin başında Ankara – İstanbul uçuşları gelmektedir. Ülkemizin en büyük iki şehirlerinden olan Ankara ve İstanbul arasında Pegasus hava yollarının günlük yaklaşık 5-6 seferi bulunmaktadır. Bu seferler yaz aylarında günlük 10 uçuşa kadar bile çıkabilmektedir. Günün her saatinde Ankara İstanbul uçuşu bulabilmek mümkündür.

Pegasus hava yollarının Ankara kalkışlı direk uçuşlar kapsamlı olmadığından dolayı Ankara’dan farklı bir yere seyahat etmek isterseniz. Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen aktarmalı seferlerinden faydalanabilirsiniz. İstanbul’a sefer sayısı oldukça fazla olduğundan dolayı günün her saati aktarmada fazla beklemeden Pegasus’un uçuş yaptığı hemen hemen her yere seyahat geçekleştirebilirsiniz.

Ankara Kiev Pegasus Uçuşları

Ukrayna’nın Türkiye ile vizeleri kaldırarak kimlikle seyahate izin vermesinden sonra, ülkemizden Ukrayna’ya giden ve gitmek isteyen vatandaşlarımızın sayısı çoğaldı. En kolay ulaşım sağlanabilen yurtdışı destinasyon olmasından dolayı yurtdışına seyahat planı yapan müşterilerin uğrak noktası haline geldi.

Yoğunluğun bu kadar artması ile birlikte hava yolları da uçuş sayılarını artırmaya ve yeni yerlerden Kiev’e ve Ukrayna’nın diğer şehirlerine uçuşlar yapmaya başladı. Pegasus hava yolları Ankara Kiev uçuşları da uzun zaman önce yapılmaya başlandı. Özellikle iç Anadolu şehirlerinde yaşayan vatandaşlar İstanbul’dan aktarma yapmaya gerek kalmadan Ankara’dan direk Kiev’e uçma fırsatı yakaladılar.

Pegasus Ankara Kiev uçak bileti haftanın belli günlerinde bulmak mümkündür. Yoğunluğun çok fazla olmamasından dolayı sezona göre değişebilse de ortalama 2-3 sefer olarak yapılmaktadır.

Ankara Kiev Pegasus uçuş saatleri gece saatlerinde genellikle 01:20 de yapılmaktadır. Uçuş saatleri hakkında güncel bilgiyi 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Pegasus Ankara Kiev uçuş fiyatları 299 TL den başlamaktadır. Doluluk oranına ve uçuşun yapıldığı sezona göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ankara Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Ankara Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus hava yollarının, Ankara Esenboğa hava limanında ofisi bulunmaktadır. Bu ofisten uçuş esnasında ihtiyacınız olabilecek bilet değişikliği, özel hizmet satın alma ve fazla bagaj tahsilatı gibi işlemler yapılabilmektedir. Ancak çoğu işlem için hava limanı aramanız ya da hava limanına gitmeniz gerekmemektedir.

Ankara’da bulunduğunuz yerden ayrılmadan sadece bir telefon aracılığı ile Pegasus ile ilgili uçak bileti satın alma, uçak bileti değiştirme, fazla bagaj satın alma, yemek ekleme, tekerlekli sandalye ekleme gibi bir çok işlemi Ücretsiz Pegasus İletişim hattı 0850 500 23 11 nolu numara aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.