İzmir Pegasus İletişim Bilgileri

izmir pegasus iletişim
İzmir Pegasus İletişim0850 500 23 11
İzmir Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
İzmir Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

İzmir Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. İzmir Pegasus iletişim numarası ile  İzmir hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İzmir Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

izmir pegasus satış noktaları

İzmir Pegasus Uçuşları

izmir pegasus uçuşları

İzmir Hava Limanı Pegasus İletişim

Türkiye’nin 3 büyük şehrinden biri olan İzmir için her anlamda konuşmak mümkün. Tabi biz, bizi ilgilendiren yönlerini ele alacağız. Tarihi mirası, gelişmişlik düzeyi, yaz turizmine uygun iklimi ile hem yerli hem de yabancı birçok turisti misafir etmektedir. Hava yolu trafiği de kış aylarında daha az ama yaz aylarında oldukça kalabalık bir görüntü seyretmektedir. Pegasus Izmir iletişim ,İzmir için büyük önem arz etmektedir. Bu önemin kaynağı şudur; İzmir’den karşılıklı olarak Pegasus Hava Yollarının birçok seferi bulunmaktadır.

Hava limanının Dünya’ya açılan bir kapı olduğunu söylememiz gerekir. Bu öneminin getirilerine bakacak olursak; içerisinde VIP , CIP, Kargo terminali, Cafe – Restaurant, Banka Hizmetleri, Sağlık hizmetleri, PTT, Turizm danışma ofisi, Hava limanı otel ve Otopark bulunmaktadır. Şehre uzaklığı yaklaşık 18 km dir.

Hava limanına ulaşım;

1- Hızlı tren kullanarak Alsancak – Karşıyaka – Çiğli – Aliağa istikametlerine ulaşmak mümkündür. Bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

2- Büyük şehir belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Bilgilere BURADAN (Ulaşım kısmından) ulaşabilirsiniz.

3-Çeşme, Alsancak, Karşıyaka-Mavişehir, Aydın, Kuşadası-Söke güzergahlarında Havaş servislerini kullanabilirsiniz. Bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz.

Pegasus Izmir iletişim biletleme, rezervasyon ve bilet değişikli işlemleri için ayrıca bu konularda bilgi almak için 0850 500 23 11  i arayabilirsiniz.

Pegasus İzmir Hava Limanı Telefon Numarası

Pegasus İzmir Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen hemen birçok firma tarafından yurt içi ve yurt dışı olmak üzere çok fazla noktaya direk uçuşlar düzenlenmektedir.

Pegasus İzmir Şubesi İletişim

Pegasus İzmir Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde her zaman açık bir Pegasusacentesi bulamayabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehirde acente bulunmamasından dolayı biletleme işlemleriniz aksayabilir.  Pegasus Izmir iletişim e önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 23 11 arayabilirsiniz.