Sivas’a yapacağınız seyahatlerde geniş araç filomuz ile Sivas Otobüs Terminali, Sivas Nuri demirağ hava limanı ya da Sivas şehrinin her hangi bir noktasından kalkış yaparak Sivas’ın merkezine, herhangi bir ilçesine ya da farklı bir şehre Sivas Vip Transfer hizmeti için Aymila Turizm’den destek alabilirsiniz. 

Sivas Transfer Hizmeti Departmanına Direk Ulaşmak İçin 0542 711 37 24 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Sivas Hava Limanı Transfer

Sivas’a yapacağınız seyahatler için Sivas Hava Limanı Transfer hizmetini dert etmeyin. Profesyonel transfer ekibimiz ile sizi Sivas Nuri Demirağ Hava Limanından alarak dilediğiniz noktaya ulaştırırız. Aynı gün ya da farklı bir günde dönüşünüz için sizi dilediğiniz noktadan alır ve hava limanına ulaştırırız. 

Sivas hava limanı Transfer Fiyatları

Sivas hava limanı şehir merkezi özel transfer ücreti 300 TL dir.  Sivas Hava Limanından Sivas Şehir Merkezi 25 KM dir. Sivas’ hava limanı ya da farlı bir noktadan kalkış yaparak tek yön 100 km üzeri seyahatlerinizde km başı ücret 10 TL dir. Dönüş için ayrıca ücret hesaplanmaz.

Transferlerimizde genellikle Ford Torneo araç kullanılmaktadır. VİP yada lüks araç talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.  3 kişiyi aşan grup seyahatleriniz için ayrıca fiyat almanız gerekmektedir.

Sivas hava limanı Otobüs Transferi

Sivas hava limanından ya da Sivas şehir merkezinden yapacağınız 3 kişiyi aşan seyahatleriniz için kişi sayınıza göre VİP araç, 17 kişilik, 27 kişilik, 35 kişilik ve 46 kişilik araç seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu seyahatleriniz için bize ulaşarak fiyat talebinde bulunmanız gerekmektedir. 

Comments are closed.