İzmir Sun Express İletişim Bilgileri

izmir sun express iletişim
İzmir Sun Express İletişim 0850 500 23 11
İzmir Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
İzmir Sun Express Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Sun Express İzmir İletişim:0850 500 23 11

İzmir Sun Express Telefon hattı ile uçak bileti satın alabilir, bilet değişikliği gibi tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’ye ayrı bir değer katan ve birçok noktada ki zenginlikleri ile turizm potansiyeli çok yüksek bir noktada bulunan İzmir, İstanbul ve Ankara sonrasında Türkiye’nin en büyük üçüncü kentidir. Yüksek potansiyele sahip kentte özellikle sahil semtleri ve tarihi değerler ayrı bir yere sahip olmakla birlikte turizmin şehirde çok güçlü bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu değerlere istinaden SunExpress firması tarafından da İzmir kentinden kalkışlı veya İzmir’e ulaşan birçok uçak seferi düzenlenmektedir.

SunExpress Türkiye’de birçok farklı kent arasında gerçekleştirdiği uygun fiyatlı seferler ile her zaman avantaj oluştururken, özellikle yurt dışına da İzmir üzerinden seferler düzenlemektedir. Bu bağlamda da tüm bu seferlerde farklı avantajlara ulaşabilmeniz ve istediğiniz her gün kolaylıkla bilet işlemlerini gerçekleştirmeniz için Kolay Bilet Hattı çok önemli bir noktada yer almaktadır.

Kolay Bilet Hattı sayesinde günümüzde SunExpress seferleri konusunda İzmir bilet işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih eden binlerce kişi yer almaktadır. Çünkü 365 gün 24 saat boyunca kullanabileceğiniz bir hat üzerinden size hizmet verilirken, bu hat SunExpress İzmir iletişim bilgileri kapsamında çok geniş çerçevede işlem fırsatları sunmaktadır. Size sunulan bu iletişim hattı üzerinden bilet alım işlemleri, bilet değişikliği, bilet iptali, sefer sorgulama, fiyat sorgulama veya rezervasyon gibi her işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir Sun Express Şubesi Telefon Numaraları

izmir sun express satış noktaları

İzmir gibi önemli bir kentin merkezinde SunExpress firması tarafından kurulmuş olan acente ve şubeler kent halkı için önemli bir hizmet sağlamaktadır. Bu bağlamda İzmir SunExpress acenteleri üzerinden hem kentte bulunan kişiler hem de kente ulaşmak isteyen kişiler hizmet alma imkanına sahiptir. Fakat bulunduğunuz noktada çok daha pratik bir işlem gerçekleştirerek, vakit kaybetmeden bilet işlemlerinizi bitirmek istiyorsanız, Kolay Bilet Hattı tarafından sunulan iletişim hattını kullanabilirsiniz. Bu çerçevede sizin için sunulan 0 850 500 0 737 numaralı telefon her an kullanıma açıktır.

Size sunduğumuz bu iletişim hattı kullanmanız vasıtasıyla il genelinde yer alan her SunExpress İzmir şubesi üzerinden alabileceğiniz hizmeti eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde temin edebilirsiniz. Bu sayede özellikle Foça, Çeşme, Alaçatı ve Seferihisar gibi muhteşem noktaları ile deniz turizminin keyfini yaşayabileceğiniz İzmir’e yılın her döneminde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm bunların yanında İzmir tarihi değerleri ile de özellikle Efes Antik Kenti, Şirince Köyü ve Kadifekale gibi birçok farklı değere sahip olarak çağlar boyunca adından söz ettirmiştir.

İzmir özellikle antik çağlarda eski Smyrna olarak bilinirken, Antik Yunan İmparatorluğu’nun ve mitolojik karakterlerin yerleşim noktalarından biri olmuştur. Sonraki dönemlerde Lidyalılar, Persler Helenistik dönem, Roma İmparatorluğu  Osmanlı İmparatorluğu gibi farklı dönemlerden geçen İzmir’de sembol haline gelmiş saat kulesi tarzında yapılar yer almaktadır. Yaşam kültürü, modern mimarisi, iklimi, nüfus yapısı, ekonomisi ve özellikle enternasyonal fuarı gibi değerleri ile ve hatta zeytinyağlı sofraları, balık sofraları ve özel ot yemekleri ile İzmir bambaşka bir yere sahiptir.

İzmir Sun Express Uçuşları

izmir sun express uçuşları

Her noktası ile çok özel bir yere sahip olan İzmir kentine tüm havayolları tarafından seferlerin düzenlenebilmesi için İzmir Adnan Menderes havalimanı 1987 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Uluslararası terminal kapasitesine sahip ve Gaziemir Menderes istikametinde bulunan havalimanı, her yıl yaklaşık olarak 13 milyon yolcuyu ağırlamaktadır.

Elbette bu yolcular içerisinde İzmir SunExpress yurtiçi uçuşlar bağlamında kente ulaşan veya kentten ayrılan yolcular da bulunmaktadır. Bu çerçevede yurtiçi uçuşlar arasında firma İzmir üzerinden Türkiye sınırlarında; Adana, Antalya, Bodrum, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Kars, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van Havalimanı’na uçuşlar düzenlemektedir.

Bilindiği üzere SunExpress uluslararası konumda bir uçuş firması olmakla birlikte İzmir gibi büyük bir şehirde de Türkiye’nin dört bir yanı olduğu kadar dünyanın dört bir yanına da uçuşlar sağlamaktadır. Bu bağlamda da SunExpress İzmir yurtdışı uçuşları çerçevesinde öncelikli olarak Almanya’da Berlin, Bremen, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Nürnberg, Stuttgart kentlerine uçuşlar sağlamaktadır. Ayrıca

 • Avusturya içerisinde Viyana
 • Belçika içerisinde Brüksel
 • Birleşik Krallık’ta Londra ve Manchester
 • Bulgaristan’da Sofya
 • Çek Cumhuriyeti’nde Prag
 • Danimarka’da Kopenhag
 • Finlandiya’da Helsinki
 • Fransa’da Lyon, Marsilya ve Paris
 • Hollanda’da Amsterdam ve Eindhoven
 • Irak’ta Erbil
 • İrlanda’da Dublin
 • İsveç’te Stockholm
 • İsviçre’de Basel, Cenevre ve Zürih
 • Norveç’te Oslo
 • Polonya’da Varşova
 • Rusya’da St. Petersburg ve Pulkovo havalimanlarına uçuşlar bulunmaktadır.

İzmir Hava Limanı Sun Express İletişim

Sun Express Çağrı Merkezi sayfasına giderek çağrı merkezi telefonları ile görüşebilirsiniz.

izmir sun express uçak bileti iletişim

İzmir ülkemizin büyük şehirlerinden bir tanesidir. Şehrin büyük olması uçuşların fazla olmasını, uçuşların fazla olması da beraberinde insanların uçak bileti ihtiyaçlarını ortaya çıkarmaktadır.

Trafiği yoğun olan İzmir şehrinde dışarıda Sun Express İzmir Bürosu aramak oldukça güçtür. Bu yüzden hava yolu müşterileri uçak bileti satın almak ya da değiştirmek için Sun Express İzmir Telefon Numarası aramakta ve uçak biletlerini telefonla satın almaktadırlar.

Sun Express uçak bileti satın almak için diğer bir alternatifte İzmir Adnan Menderes Sun Express iletişim telefon numaraları ile işlem yaptırmaktır. Telefon ile uçak bileti satın almak istemeyen misafirlerde Hava limanına gitmek durumunda kalacaklardır.