Sivas AYMİLA TURİZM HAKKINDA

Sivas uçak bileti

             Sivas Türk Hava Yolları (THY), Pegasus, Anadolu jet, Sun Express, Öger Türk Tur, Bora jet uçak bileti satışları yetkili satış acentesi olan Aymila Turizm tarafından Sivas’ta bulunan 2 acentesi ile yapılmaktadır.Ayrıca ofislerimizde Tren bileti satışı da yapılmaktadır. Tüm hava yolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını, ücretlerini, tarifelerini, servis bilgilerini, telefon numarası ve iletişim bilgilerine bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Sivas’a İstanbul ve İzmir direk uçuş  programları

             Uçuş düzenleyen firmaların İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha GÖKÇEN ve İzmir’e direk seferleri bulunmaktadır.

Pegasus ve THY Hava Alanı Servisleri

Sivas Nuri DEMİRAĞ hava alanından kalkan uçuşlar için servis imkanı vardır. Servisler uçuştan yaklaşık 2 saat önce Kılıç oğlu pastanesi arka çıkışı önü vakıf bank karşısından hareket etmektedir. Servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0346 223 77 53 nolu telefon numarasından ofisimizi arayabilir yada 0346 223 15 17 nolu telefon üzerinden Havaş ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sivas Pegasus Uçak bileti Yetkili Acentası, Ofisi, Bürosu Nerede ?

Sivas şehrinden Pegasus hava yolu firması İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir’e direk seferler düzenlemektedir.Pegasus hava yollarının Sivas yetkili acenteliği Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.  Uçak bileti fiyatları sormak, rezervasyon yaptırmak ve satın almak için Ofisimiz İstasyon cad. maliye karşısı vakıf bank yanında yer almaktadır.

Sivas Merkezinde bulunan firmamız aynı zamanda Çağrı merkezine de sahiptir. Aymila Turizm Çağrı merkezi ekibi tüm Türkiye’ye telefon üzerinden uçak bileti satışı değişikliği gibi bir çok işlemi müşterilerine sağlamaktadır. Online olarak Sivas uçak bileti teminide gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel çağrı merkezi personelimiz sayesinde biletinizi telefon üzerinden çok kısa sürede extradan telefon parası ödemeden satın alabilir ya da diğer tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Ayrıca biletinizi internet üzerinden online uçak bileti olarak satın almak istiyorsanız ucuz uçak bileti sayfamızdan alabilirsiniz.
www.kolaybilethatti.com

Sivas Anadolu jet, Türk Hava Yolları Uçak bileti Yetkili Acentesi, Ofisi, Bürosu Nerede ?

Sivas şehrinden Türk Hava Yolları firması İstanbul Atatürk Hava alanına seferler düzenlemektedir.THY firmasının Sivas’taki yetkili acenteliği Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır. Uçak bileti fiyatları sormak, rezervasyon yaptırmak ve satın almak için Ofisimiz İstasyon cad. maliye karşısı vakıf bank yanında yer almaktadır.

Saatlerce süren tren, otobüs ve araba seyahatlerinden bunalıyor, gideceğiniz şehre hızlı ve çok daha güvenilir şekilde ulaşmak istiyorsanız en uygun seçenek hava yollarını kullanmak. Geçtiğimiz yıllarda seyahatiniz için hangi hava yolunun daha uygun ve ekonomik olduğunu bulmak çok zaman alıyordu. Artık uçak bileti satın almak için birçok siteyi gezmenize gerek yok. Plusfly.com’un gelişmiş uçak bileti rezervasyonu sistemiyle uçak bileti harcamalarınızda ciddi oranlarda düşüş sağlayabilirsiniz. Plusfly.com Aymila Turizm’in internet ismidir.

Plusfly.com’un uçak bileti sistemi sayesinde iç yada dış hatlara yapacağınız yolculuklarınızda en ekonomik ve ucuz uçak biletini bulmak çok rahat ve kolay. Geliştirdiğimiz sistem ile sadece uçak bileti almakla kalmayıp, hava yolu taşımacılığı ile ilgili birçok soruya yanıt bulacaksınız. Sivas’ta başlayan maceranın Dünya’ya açılma serüveni Plusfly.com ile devam etmektedir. Tüm dünya hava yolu firmalarını tek bir ekranda kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Acenteye uğramak istemeyen yolcular internet üzerinden uçak biletlerini 2 adımda güvenilir olarak satın alabilirler. İnternet üzerinden bilet almak için internet alışverişlerine açık kredi kartı kullanmanız gereklidir. İşlemleriniz 3D güvenlik kontrolü ile güvence altına alınmaktadır.

Sivas’ta 2 adet şubemiz bulunmaktadır.

Merkez               : İstasyon cad. Kılıçoğlu Pastahanesi arka çıkışı karşısı vakıf bank yanı  (Şube tel: 0346 221 44 41)

Büyük otel şube : Büyük otel karşısı hadise mağazası üzeri 

Ayrıca ücretsiz olan çağrı merkezimizi de arayarak bilet alabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezi numarası: 0850 500 0 777

Yapacağınız seyahatleri daha ekonomik, daha rahat ve daha güvenilir kılmak için çalışmalarımız devam etmektedir.

Comments are closed.