Adana Pegasus İletişim Bilgileri

adana pegasus iletişim
Adana Pegasus İletişim0850 500 23 11
Adana Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Adana Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Adana Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Adana hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Adana Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

Adana Pegasus satış noktaları
Çukurova Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11
Pozantı Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11
Ceyhan Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11

Adana şehri ülkemizin en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Gerek turizm gerek sanayi bakımından oldukça gelişmiştir. Portakal festivali gibi etkinliklerde Adana yönüne yolcu sayıları oldukça artış göstermektedir. Talep bu kadar fazlayken Adana destinasyonu hava yolları için iştah kabartan bir uçuş noktası olmayı başarmıştır. Başta Pegasus olmak üzere bir çok hava yollarının Adana uçuşları bulunmaktadır.

Adana’da yaşayan yada bir vesile bile Adana’da bulunan vatandaşlarımız seyahat etmek için Pegasus Adana Şubesi arayışı içine girmekte olabilirler. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte uçak bileti satın almak ya da bilet işlemlerini gerçekleştirmek için Adana sokaklarında Adana Pegasus acentesi aramak yerine 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezi numarasını arayarak. Uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj satın alma gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemleri yaptırabilirsiniz.

Adana Pegasus Uçuşları

adana pegasus uçuşları

Pegasus Adana Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana şehrinde havacılık adına birçok hava yolu uçuş gerçekleştirmektedirler. Havacılık konusunda son derece gelişmiş olan Adana’da Pegasus Hava Yolları da uçuş gerçekleştirmektedir. Adana için uçuş talebinin fazlalığı Pegasus tarafından destinasyon olarak şehirler listesine alınmıştır.

Adana kalkışlı olarak Pegasus hava yollarının İzmir ve İstanbul Sabiha Gökçen uçuşları bulunmaktadır. Yaz aylarında ise artan tatil talebi ile birlikte Antalya uçuşları da yapılabilmektedir.

Ayrıca Pegasus hava yolları Adana dış hat seferleri ise genellikle Nisan ile Eylül ayları arasında Düsseldorf, Stutgart, Viyana gibi gurbetçilerimiz oldukça fazla olduğu Avrupa şehirlerinden yapılmaktadır.

Ancak uçuşların sezona göre oldukça hızlı değişiklik göstermesi sebebi ile en sağlıklısı güncel seferleri öğrenmek ve bu uçuşlar ile ilgili Pegasus Adana uçak bileti satın almak için 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezi numaramızı aramanızda fayda olacaktır.

Uçakla Adana’ya geldikten sonra Adana Çıkışlı Turlar sayfamızı ziyaret ederek turlara katılabilirsiniz.

İzmir Adana Uçak Bileti Pegasus

İzmir Adana Uçak Bileti İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir.

Adana şehrinden Pegasus hava yolları bir çok noktaya seferler düzenlemektedir. Bu seferler en fazla İstanbul ikinci olarak da İzmir’e yapılmaktadır. İzmir’den Adana’ya Pegasus‘un haftanın her günü uçuşları bulunmaktadır. Yaz sezonlarında günlük 2-3 sefere kadar yapılabilirken kış aylarında ise genellikle günlük 1 yada 2 sefer yapılmaktadır. İzmir Adana uçak bileti pegasus hava yolları ile kolayca satın alarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca İzmir Adana hattında Sunexpress hava yollarının da uçuşları bulunmakta Pegasus Adana İzmir uçuş saatleri seyahat planınıza uymadığı zamanlarda alternatif olarak bu seçeneği de kullanabilirsiniz.

Adana Kıbrıs Uçak Bileti Pegasus

Adana Kıbrıs Uçak Bileti İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir.

Pegasus Adana’dan iç hatlarda uçuş yapmanın dışında bazı dış hat destinasyonlarına da uçuş yapmaktadır. Kıbrıs her ne kadar yavru vatan olsa da seyahat kuralları dış hat seferle aynıdır. Adana’dan Kıbrıs’a seyahat ederken pasaport ya da kimlik ibraz edilmesi mecburidir. Kıbrıs’a uçuşlar yoğunlukla belli şehirlerden yapılmaktadır. Bunlar İstanbul, Ankara, Antalya ve Adana dır.

Pegasus Adana Kıbrıs uçuşları haftanın belli günleri yapılmaktadır. Sezona göre değişiklik gösterse de ortalama olarak haftalık 3-4 sefer olarak planlanmaktadır. Kıbrıs’ta tatil yapmak isteyen vatandaşların sayısı yaz aylarında çoğaldığından dolayı bu aylarda uçuşlar bazen haftanın her günü olarak ta yapılabilmektedir.

Kıbrıs’a daha çok tatil ve kumar amacı ile seyahat gerçekleştirilir. Kıbrıs Türkiye sınırları dışında olduğu için Kumar oynamak yasal bir aktivitedir.

Pegasus Adana Kıbrıs uçak bileti satın almak için ya da daha önce satın almış olduğunuz bilet üzerinde bilet değişikliği, bagaj ekleme, koltuk seçimi gibi aklınıza gelebilecek tüm konularda çağrı merkezimiz 0850 500 23 11 i arayarak destek ve hizmet alabilirsiniz.

Antalya Adana Uçak Bileti Pegasus

Antalya Adana Uçak Bileti İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir.

Antalya şehri yaz tatili için vazgeçilmez bir destinasyondur. Yaz aylarında oldukça yoğun uçuşlar gerçekleşir. Kış aylarında ise uçuş sayılarında ani bir düşüş yaşanır. Adana Türkiye’nin en büyük şehirlerinden bir tanesi olduğundan dolayı Antalya Adana Pegasus uçak bileti bulmak mümkündür.

Ancak yaz sezonunda haftanın her günü uçuş bulabilirken. Kış aylarında ise haftanın 2-3 günü uçuşlar yapılmaktadır. Pegasus Antalya Adana direk uçuş olmadığı günlerde alternatif olarak Pegasus’un İstanbul aktarmalı seferleri tercih edilebilir.

Adana’dan İstanbul’a İstanbul’dan Antalya’ya Pegasus hava yollarının seferleri oldukça sık olduğundan dolayı bu seçenekte aktarma arasında fazla beklemeden direk uçuşlar kadar olmasa da rahat bir seyahat geçirebilirsiniz.

Adana Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Adana Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adana hava limanında Pegasus uçuşları oldukça fazladır. Adana hava limanı, Pegasus hava yollarının en fazla uçuş yaptığı hava limanları içerisinde ilk 5 içinde yer almaktadır. Pegasus hava yolları Adana hava limanından çok sayıda uçuş gerçekleştirdiği için hava limanı ofisi bulunmaktadır. Ancak bu ofis uçuş saatlerden iki saat önce açılmakta ve Pegasus yolcularından fazla bagaj tahsilatı ve yanlış kesilen biletlere destek vermek amacı ile hizmet vermektedir.

Hava limanı ofisinden uçak bileti satışı, bilet değişikliği ve Pegasus hava yolları biletlerinde yapılabilecek tüm işlemleri de gerçekleştirebilmektedirler. Ancak bu hizmetleri hava limanına gitmeden de Adana Pegasus Şubelerinden ya da çağrı merkezi ile çözmekte mümkündür.

İşlemlerinizi çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmek isterseniz 0850 500 23 11 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.