Kastamonu Pegasus İletişim Bilgileri

kastamonu pegasus iletişim
Kastamonu Pegasus İletişim0850 500 23 11
Kastamonu Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Kastamonu Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Kastamonu Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Kastamonu hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kastamonu hava limanı çok yoğun olarak kullanılmasa da aktif olarak devam etmektedir. Yöreye yolculuk yapan birçok yolcu için bu bir avantaj olabilir. Uçuşların yoğunluk seyrinin azalması daha ekonomik fiyatlara bilet bulabilecekleri anlamına gelebilir. Pegasus Kastamonu iletişim üzerinden biletleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde acente olmayabilir ya da İnternet kullanımında problem yaşıyor olabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak Kastamonu için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hava limanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 10 km’dir.  Pegasus Kastamonu iletişim biletleme, rezervasyon ve bilet değişikli işlemleri için ayrıca bu konularda bilgi almak için 0850 500 23 11  i arayabilirsiniz.

Kastamonu Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

kastamonu pegasus satış noktaları

Pegasus Kastamonu Şubesi İletişim numarası (0850) 500 2 311 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde her zaman açık bir Pegasusacentesi bulamayabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehirde acente bulunmamasından dolayı biletleme işlemleriniz aksayabilir.  Pegasus Kastamonu iletişim e önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için Pegasus İletişim  0850 500 23 11 arayabilirsiniz.

Kastamonu Pegasus Uçuşları

kastamonu pegasus uçuşları

Kastamonu Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Kastamonu Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kastamonu üzerinden şimdilik Pegasus Hava Yolları ve Türk Hava Yollarının uçuşları bulunmaktadır. Seferler düzenli olarak İstanbul ( Sabiha Gökçen ) ve İstanbul ( Atatürk ) hava limanlarına yapılmaktadır. Yurt içinde her hangi başka bir noktaya uçmak isteyen yolcularımız ya da Dünya’nın her hangi başka bir noktasını seyahat etmek isteyen yolcularımız İstanbul üzerinden aktarmalı olarak bu işlemleri gerçekleştirebilirler. Aktarmalı seferler denilince aklınıza çok meşakkatli işlemler gelmesin. Bunun için hava yolu çalışanları yardımcı olmakla beraber, aktarma yapacağınız hava limanında çok az bekleme yapacağınız uçuşlarda bulabilirsiniz.