Kayseri Sun Express İletişim Bilgileri

kayseri sun express iletişim
Kayseri Sun Express İletişim 0850 500 23 11
Kayseri Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Kayseri Sun Express Uçak Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Kayseri Sun Express uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemler için Kayseri Sunexpress iletişim hattını arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri, İç Anadolu’nun en büyük kentlerinden biri olarak, çok uzun yıllardır büyükşehir konumunda bulunması ile sanayi, turizm, kültür ve ticaret açısından gelişmiş kentler arasına girmeyi başarmıştır. Bu yapısı ile birlikte halihazırda yaklaşık 1,5 milyon olan nüfus üzerine şehre her gün çok yüksek miktarda ziyaretçi gelmektedir. Birçok kişi Kayseri’ye ulaşmak için hava yollarını tercih ederken de SunExpress tarafından düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı seferlerden yararlanmaktadır.

SunExpress, Kayseri gibi büyük ve önemli bir Anadolu şehrine öncelikli olarak yurtiçinden ve geniş kapsamlı bir şekilde dünyanın birçok farklı ülkesinden seferler düzenlemektedir. Özellikle Kayseri’de birçok ailenin Avrupa ülkelerinde yaşadığı göz önünde bulundurulursa ve turistik açıdan da Kayseri’nin sık sık ziyaret edildiği düşünülürse, seferler yoğun bir yolcu kapasitesi almaktadır.

SunExpress firması tarafından Kayseri inişli veya Kayseri kalkışlı olarak düzenlenen tüm seferlerde bilet işlemlerinin günümüzde çok pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkündür. Çünkü bu konuda Kolay Bilet Hattı olarak sizlere büyük ve önemli bir imkan sağladığımız için tek bir numara üzerinden tüm işlemlerinizi dakikalar içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kapsamda sadece 0 850 500 0 737 numaralı telefonu tuşlamanız ve görüşmelerinizi gerçekleştirmeniz yeterli oluyor.

Kayseri Sun Express Şubesi Telefon Numaraları

kayseri sun express satış noktaları

Bahsedildiği şekilde Kayseri, Ankara ve Konya’dan sonra İç Anadolu’da en büyük şehir olmakla birlikte Türkiye’nin de en kalabalık şehirlerinden birisidir. Bu kapsamda 16 farklı ilçenin birleşimi ile oluşan Kayseri’de özellikle Kocasinan, Melikgazi ve Talas gibi ilçelerde büyük yerleşim alanları içerisinde birçok Kayseri SunExpress şubesi bulunmaktadır. Ancak geniş bir kent yerleşim alanına sahip olduğu için Kayseri’de bu acentelere ulaşmakta zorluk yaşayabileceğiniz için bahsedilen telefon numarası ile Kolay Bilet Hattı sayesinde pratik bir işlem avantajı elde edilebilir.

Bugün birçok kişi standart olarak bilet alım, bilet değişikliği, bilet iptali, sefer sorgulama gibi birçok farklı işlem için Kayseri SunExpress acenteleri tarafından verilen hizmetleri Kolay Bilet Hattı iletişim numarası üzerinden almayı tercih etmektedir. Bu sayede zamandan tasarruf edilerek, çok daha kolay sonuçlar sağlanmaktadır.

Kayseri, Türkiye’nin en büyük kentlerinden biri olarak özellikle Erciyes Dağı’nın eteklerinde bulunması ile birlikte tarih içerisinde Hititler, Bizans İmparatorluğu, Selçuklular, Osmanlı devleti ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde bulunmuştur. Çok eski bir yerleşim olması ile birlikte binlerce yıl öncesinde bu topraklarda kurulan medeniyetlerden günümüze kadar birçok farklı yapının izleri ulaşmıştır.

Kayseri sanayi açısından Türkiye’nin en gelişmiş kentlerinden biri olarak binlerce işyeri ve binlerce kişi için istihdam imkanı sunmaktadır. Öte yandan madencilik, ormancılık, tarım ve ticaret açısından da gelişmiş bir yapıya sahip olurken, bu yapısıyla birlikte turizm alanında da çok büyük bir öneme sahiptir. Turistik açıdan bakıldığında Kayseri’de özellikle Kayseri Arkeoloji Müzesi ve Atatürk Evi, Erciyes Dağı, Kapuzbaşı Şelaleleri, Kültepe, Kayseri Kalesi gibi konumlar turizme büyük katkı sağlamaktadır.

Aslında Kayseri denildiğinde hem turistik açıdan hem de kültürel açıdan insanların aklına gelen en önemli şeyler Kayseri mutfağının muhteşem örnekleridir. Bu konuda elbette ki akla gelen ilk iki önemli unsur Kayseri mantısı ve Kayseri pastırması olmaktadır. Bunun yanında Kayseri mutfağında sucuk, Kayseri ketesi, yağlama, kabak çiçeği dolması, bol sarımsaklı ve yağlı yemekler, Nevzine tatlısı gibi lezzetler yer almaktadır. 

Kayseri Sun Express Uçuşları

kayseri sun express uçuşları

Ticari, kültürel ve turistik anlamda Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen ve Avrupa’dan daha çok yoğun bir şekilde yolcu alan kentlerinden biri olan Kayseri’de havayolu ulaşımı için çok uzun yıllardır Erkilet Havalimanı kullanılmaktadır. Kayseri Erkilet Havalimanı 1998 yılında kurulmuş olmakla birlikte bugün yüksek bir kapasiteye sahip olarak her yıl yaklaşık 2,5 milyon yolcu ağırlamaktadır. Bu yolcu kapasitesi içerisinde Kayseri SunExpress yurtiçi uçuşlar çerçevesinde firmanın düzenlediği seferlere bakıldığında, Antalya ve İzmir seferleri görülmektedir.

Firmanın SunExpress Kayseri yurt dışı uçuşlar çerçevesinde ise çok daha geniş bir liste bulunmak ile birlikte örneğin Hollanda’da Amsterdam, İsviçre’de Basel ve Zürih kentlerine yapılan uçuşlar bulunmaktadır. Bunun yanında

  • Belçika’da Brüksel,
  • Fransa’da Lyon, Marsilya ve Paris
  • İngiltere’de Manchester
  • İsveç’te Stockholm
  • Avusturya’da Viyana seferleri bulunmaktadır.

Tüm bunların dışında ise en fazla sefer düzenlenen ülke Almanya olmak ile birlikte Almanya’da ise Berlin, Frankfurt, Bremen, Hamburg, Nürnberg, Dortmund, Hannover, Stuttgart, Düsseldorf ve Köln şehirleri bulunmaktadır.

Kayseri Hava Limanı Sun Express İletişim

Kayseri Sun Express İletişim :  +90 850 500 23 11

kayseri sun express uçak bileti iletişim

Kayseri Sun Express uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemler için Kayseri Sun Express iletişim hattını arayabilirsiniz. Kayseri’nin oldukça büyük bir şehir olmasından kaynaklı uçak bileti satın almak gibi işlemler için acente arayışınız sizin için zorlu olabilir. Bu gibi işlemleriniz için aslında acente aramanıza gerek yoktur.

Kayseri kalkışlı Sun Express uçuşlar İstanbul, İzmir ve Antalya destinasyonlarına yapılmakta ayrıca Dusseldorf gibi destinasyonlara da direk olarak yapılmaktadır. Buna benzer Kayseri Sunexpress uçuşları için uçak bileti ihtiyaçları ya da daha önce almış olduğunuz biletlerle ilgili yapacağınız işlemler için çağrı merkezimizi arayarak kolaylık ile yaptırabilirsiniz.