Konya Pegasus İletişim Bilgileri

konya pegasus iletişim
Konya Pegasus İletişim0850 500 23 11
Konya Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Konya Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Konya Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Konya hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kültürel bakımdan değerli ve köklü bir geçmişe sahip olan şehir Konya kültür turizmi açısından stratejik bir şehirdir. İç Anadolu bölgesinde bulunup, bir çok yurt içi ve yurt dışı menşeili misafire ev sahipliği yapmaktadır. Pegasus Konya iletişim üzerinden arayarak bu ve bunun gibi ayrıcalıklı bilgilere ulaşabilir, biletleme işlemlerinizi içiniz rahat halledebilirsiniz.

Birçok firmanın uçuş güzergahı olarak kullanılan Konya hava limanı terminal binası iç ve dış hatları ortak kullanmaktadır. Selçuk ilçesinde bulunan hava limanına şehir merkezinden ve Karaman’dan Havaş’ın servisleri bulunmaktadır. Servis bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Pegasus Konya iletişim biletleme, rezervasyon ve bilet değişikli işlemleri için ayrıca bu konularda bilgi almak için 0850 500 23 11  i arayabilirsiniz.

Konya Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

konya pegasus satış noktaları

Pegasus Konya Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde her zaman açık bir Pegasusacentesi bulamayabilirsiniz. Yaşamakta olduğunuz şehirde acente bulunmamasından dolayı biletleme işlemleriniz aksayabilir.  Pegasus Muş iletişim e önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 23 11 arayabilirsiniz.

Konya Pegasus Uçuşları

konya pegasus uçuşları

Konya Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Konya Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya Hava limanından iç hatlarda ve dış hatlarda önemli noktalara aktarmasız seferler bulunmaktadır. Peki bu önemli noktalar nerelerdir? Konya -İstanbul (Tümü) ve Konya – İzmir (Adnan Menderes) hava limanlarına aktarmasız uçuşlar bulunmaktadır. Yurt dışı içinde belirli dönemlerde ve belirli yerlerden aktarmasız olarak seferler açılmaktadır.

Hava limanından ne yazık ki bölge olarak Ankara (Esenboğa) hava limanına yakınlığından dolayı aktarmasız uçuşlar bulunmamaktadır. Dileyen yolcular aktarmalı olarak İstanbul üzerinden uçuş gerçekleştirebilirler ya da çok daha pratik olarak hızlı tren kullanabilirler. Konya-Ankara hızlı tren bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz.