Konya Pegasus İletişim Bilgileri

konya pegasus iletişim
Konya Pegasus İletişim0850 500 23 11
Konya Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Konya Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Konya Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Konya hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kültürel bakımdan değerli ve köklü bir geçmişe sahip olan şehir Konya kültür turizmi açısından stratejik bir şehirdir. İç Anadolu bölgesinde bulunup, bir çok yurt içi ve yurt dışı menşeili misafire ev sahipliği yapmaktadır.

Birçok firmanın uçuş güzergahı olarak kullanılan Konya hava limanı terminal binası iç ve dış hatları ortak kullanmaktadır. Selçuk ilçesinde bulunan hava limanına şehir merkezinden ve Karaman’dan Havaş’ın servisleri bulunmaktadır. Servis bilgilerine BURADAN ulaşabilirsiniz. Pegasus Konya iletişim biletleme, rezervasyon ve bilet değişikli işlemleri için ayrıca bu konularda bilgi almak için 0850 500 23 11  i arayabilirsiniz.

Konya Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

konya pegasus satış noktaları

Pegasus Konya Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya şehrine uçuşların başlaması ile birlikte seyahat etmek isteyen insanlar Konya Pegasus Şubesi aramaya başladılar. Uçak bileti satın alırken internet, çağrı merkezi ve şube den satın alma gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte Konya Pegasus Acentesi aramak yerine Çağrı merkezini telefon ile arayarak uçak bileti satın almak daha akıllıca bir seçenektir.

Konya Pegasus uçak bileti satın almak ya da daha önce aldığınız bilet ile ilgili değişiklik gibi işlemleri gerçekleştirmek isterseniz 0850 500 23 11 nolu numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Konya Pegasus Uçuşları

konya pegasus uçuşları

Konya şehri yüz ölçümü olarak Türkiye’nin en büyük şehri olsa da sanayi bakımından en büyük şehir değildir. Bu yüzden yolcu hacmi orta düzeydedir. Hatta bir kaç yıla kadar Konya Pegasus Uçuşları bulunmamaktaydı. Konya’daki vatandaşların Thy dışında ikinci bir firma istemelerinin ardından Pegasus hava yolları İstanbul Sabiha Gökçen’den Konya’ya uçuşlar başladı. Türkiye’nin hava trafiğinde ikinci olan şehri olan İzmir’e ise malesef Pegasus hava yollarının uçuşu bulunmuyor. Ancak yaz sezonunda haftanın 3-4 günü İzmir’e uçuş yapılabiliyor ancak bu her yaz hava yolunun vereceği karara bağlı.

Konya’dan Pegasus ile İstanbul ve İzmir dışında bir yere seyahat etmek isterseniz. Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen hava limanı aktarmalı uçuşlarını kullanarak bir çok yere seyahat edebilirsiniz. Pegasus’un sefer sayılarının oldukça fazla olmasından dolayı Konya’dan yapacağınız aktarmalı seyahatlerde aktarma süreniz oldukça düşük olacaktır.

Güncel uçuş bilgileri ile ilgili bizi arayarak güncel bilgi alabilirsiniz.

Konya İstanbul Uçak Bileti Pegasus

Pegasus Konya İstanbul Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11 dir.

Konya İstanbul Uçak bileti Pegasus hava yollarının yaptığı seferler ile Sabiha Gökçen hava limanına yapılmaktadır.Pegasus hava yollarının Konya İstanbul seferleri haftanın her günü ve yılın 12 ayı yapılmaktadır. Yaz sezonunda haftanın her günü yapılan seferlere günde 2 sefer olarak yapılırken. Kış sezonunda ise günlüm bir sefer olarak yapılmaktadır.

Konya İstanbul Pegasus uçak bileti saatleri kış aylarında sabah saatleri yapılırken, yaz aylarında ise sabah ve akşam olarak yapılmaktadır. Pegasus ile Konya’dan İstanbul’a sabah gidip işinizi görerek konaklamaya gerek kalmadan akşam geri dönecek şekilde seyahat etmekte mümkündür.

Pegasus Konya İstanbul uçak bileti fiyatları 129 TL den başlayarak uçaktaki doluluk oranlarına göre 399 TL ye kadar yükselebilmektedir. Ayrıca koltuk seçimi, fazla bagaj ekleme, yemek ekleme gibi hizmetlerden faydalanmak isterseniz de bu hizmetler ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Konya Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Konya Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konya hava limanında Pegasus ofisi bulunmaktadır. Ancak bu ofisin amacı uçak kalkışından önce 2 saat önce açılarak yolcuların uçuş esnasında fazla bagaj ve yanlış kesilen biletler için destek vermek içindir.

Eğer Konya hava limanı pegasus ofisini uçak bileti işlemleri ile ilgili ulaşmaya çalışıyorsanız buna hiç gerek yok. Bunun için 7/24 destek veren çağrı merkezimiz 0850 500 23 11 nolu numarayı arayarak destek almak en akıllıca yol olacaktır.