Malatya Pegasus İletişim Bilgileri

malatya pegasus iletişim
Malatya Pegasus İletişim0850 500 23 11
Malatya Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Malatya Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Malatya Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Malatya hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Malatya Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

malatya pegasus satış noktaları

Malatya şehrinde Pegasus hava yollarının uçuşları bulunmaktadır. Yazımızın devamında uçuşlar hakkında daha detaylı bilgiler alabileceksiniz. Bu uçuşlar ile gerek akraba ziyareti gerek iş için kullanan bir çok yolcu bulunmaktadır. Bu yolculardan bazılar biletlerini internet üzerinden bazıları telefon üzerinden bazıları da Malatya Pegasus Şubesi aracılığı ile satın almak istemektedir.

Gelişen teknoloji ile beraber Malatya Pegasus Acenteleri yerini telefon ile arayarak uçak bileti almak gibi tüm bilet işlemlerinizi kolayca yaptırmak aldı.

Pegasus Çağrı Merkezi için çeşitli numaralara ulaşmak isteyen misafirlerimiz olduğunu biliyoruz. Malatya şehir içi acentelerin her zaman aktif hizmet verememesi ise yolcuların ulaşabileceği noktalarda ki problemleri gözler önüne sermekte.

Birçok sorun ya da sorulara cevap verebilmek için bizlerde destek olmaktayız. Yardımcı olabileceğimiz konuları günden güne arttırmakta ki temel düşüncelerimizden biriside budur.

Sizde Malatya Pegasus Şubesi yerine çağrı merkezimiz aracılığı ile işlemlerinizi yaptırmak isterseniz 0850 500 23 11 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Malatya Pegasus Uçuşları

Malatya pegasus uçuşları

Pegasus Malatya Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Malatya yönüne İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir‘den direk seferler düzenlemektedir. Yaz sezonunda yolcu yoğunluğu ve talebi çok olursa Malatya Antalya direk seferleri de yapılabilmektedir.

Pegasus Malatya Yurt Dışı Seferleri bulunmamaktır. Ama Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasına aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Hem fiyatının ekonomikliği hem de güzergah çokluğu tercih sebebi olmaktadır.

Ayrıcalıklı hizmet ve bilgi almak, hareket noktalarında ki tüm yeniliklerden haberdar olabilmek için iletişime geçebilirsiniz.  0850 500 23 11

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Malatya Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Malatya Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hava limanına ulaşım için gerekli bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Pegasus Malatya iletişim biletleme işlemleri için ise 0850 500 2 311 i ücretsiz arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.