Malatya Pegasus İletişim Bilgileri

malatya pegasus iletişim
Malatya Pegasus İletişim0850 500 23 11
Malatya Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Malatya Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Malatya Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Malatya hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Malatya Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

malatya pegasus satış noktaları
Darende Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11
Arguvan Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11
Hekimhan Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Malatya şehrinde Pegasus hava yollarının İstanbul başta olmak üzere bir çok uçuşları bulunmaktadır. Bu uçuşlar ile gerek akraba ziyareti gerek iş için kullanan bir çok yolcu bulunmaktadır. Bu yolculardan bazılar biletlerini internet üzerinden bazıları telefon üzerinden bazıları da Malatya Pegasus Şubesi aracılığı ile satın almak istemektedir.

Malatya gibi büyük bir şehirde seyahat acentesi arayarak ve acenteye fazladan komisyon ödemek yerine yerinizden bile kalkmadan çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yeni bilet almanın yanında daha önceden almış olduğunuz biletle ilgilide işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Malatya merkezin yanında Malatya’nın ilçelerindeki müşterilerimizde bilet almak için Malatya’ya kadar yorulmalarına hiç gerek kalmadı.

Sizde Malatya Pegasus Şubesi yerine çağrı merkezimiz aracılığı ile uçak bileti satın alma, bilet değiştirme, bagaj ekleme, koltuk seçme, yemek ekleme, tekerlekli sandalye ekleme gibi işlemlerinizi yaptırmak isterseniz 0850 500 23 11 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Malatya Pegasus Uçuşları

Malatya pegasus uçuşları

Pegasus Malatya Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Malatya yönüne İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir‘den direk seferler düzenlemektedir. Yaz sezonunda yolcu yoğunluğu ve talebi çok olursa Malatya Antalya direk seferleri de yapılabilmektedir. Daha farklı bir şehre seyahat etmek istediğinizde ise Pegasus Malatya aktarmalı uçuşları tercih etmeniz gerekecek. Pegasus hava yollarının yaygın uçuş ağı avantajı ile Türkiye’nin istediğiniz yerine İstanbul Sabiha Gökçen hava limanında kısa süre bekleyerek seyahat edebilirsiniz.

Pegasus Malatya Yurt Dışı Seferleri bulunmamaktır. Ama Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok noktasına aktarmalı olarak seferler düzenlemektedir. Hem fiyatının ekonomikliği hem de güzergah çokluğu tercih sebebi olmaktadır.

Ayrıcalıklı hizmet ve bilgi almak, hareket noktalarında ki tüm yeniliklerden haberdar olabilmek için iletişime geçebilirsiniz.  0850 500 23 11

Pegasus Malatya İstanbul Uçuşları,

Pegasus hava yollarının Malatya‘ya en fazla sayıdaki seferi İstanbul Sabiha Gökçen‘dir. Haftanın her günü yaz ve kış sezonunda durmaksızın seferler devam etmektedir. Haftanın her günü yapılan seferler yaz aylarında haftanın bazı günleri 2 hatta 3 sefere kadar çıkabilmektedir.

Ancak kış sezonunda günlük 1 sefer yapılmakta hatta bazı düşük sezonlarda ise haftanın bazı günlerinde seferler düzenlenmektedir. İstanbul’da yaşayan bir çok Malatya’lı bulunduğundan ve şehirde Sanayi kısmen geliştiği için iş ve akraba ziyareti için İstanbul Malatya uçuşları oldukça yoğun yapılmakta ve doluluk oranları oldukça iyidir.

Pegasus Malatya İzmir Uçak Bileti Seferleri

Pegasus hava yollarının Malatya’ya İstanbul dışındaki tek seferi İzmir uçuşlarıdır. Malatya’dan İzmir’e direkt olarak hava seyahati ile ulaşmak mümkündür. Pegasus Malatya İzmir uçuşları sezona ve yoğunluğa göre hava yolu firmasının önceden belirlediği gün ve saatlerde yapılmaktadır. İstanbul uçuşlarının aksine haftanın her günü değil belirli günlerinde yapılmaktadır. Yaklaşık olarak haftalık 3 yada 4 sefer yapılmaktadır. Bunun sebebi İstanbul’a oranlar İzmir’e gitmek isteyen yolcuların daha az sayıda olduğundandır.

Pegasus Malatya İzmir uçuşları için uçak bileti satın almak ya da farklı bir işlem yaptırmak isterseniz 0850 500 23 11 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Malatya Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Malatya Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Malatya hava limanı şehre yakın bir konumdadır. Hava limanı ulaşımı daha çok havaş ve taksi aracılığı ile yapılmaktadır. Pegasus başta olmak üzere Türk hava yolları, Anadolu jet ve Sun Express hava limanına uçuşlar düzenlemektedir. Hava limanı yurtdışı uçuşlara açıktır ancak sadece yaz aylarında az sayıda dış hat uçuşları yapılmaktadır. Bu uçuşlar ile ilgili güncel bilgi için çağrı merkezimiz ile görüşebilirsiniz.

Malatya Hava limanına ulaşım için gerekli bilgilere BURADAN ulaşabilirsiniz. Pegasus Malatya iletişim biletleme işlemleri için ise 0850 500 2 311 i ücretsiz arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.