Samsun Pegasus İletişim Bilgileri

samsun pegasus iletişim
Samsun Pegasus İletişim0850 500 23 11
Samsun Pegasus Telefon 0850 500 23 11
Samsun Pegasus Şubesi 0850 500 23 11

Samsun Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Samsun hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin şüphesiz en gelişmiş  diğer bir şehri ise Samsun’dur tahmin edildiği üzere ve hava trafiği oldukça fazladır. Ülkenin ve Dünya’nın birçok noktasına aktarmasız uçuşlar gerçekleşmektedir. Günden güne artan yolcu yoğunluğu ise beraberinde bazı özel durumlar doğurmaktadır. Pegasus Samsun iletişim sadece şehir için yapılan ulaşımlarda değil, bölgeye yakın olan birçok şehir içinde seyahat imkanı doğurmaktadır.

Pegasus Samsun iletişim biletleme işlemleri için ise  0850 500 23 11 i ücretsiz arayabilirsiniz. Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Samsun Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

Samsun pegasus satış noktaları

Pegasus Samsun Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çarşamba Pegasus İletişim0850 500 23 11
Havza Pegasus İletişim 0850 500 23 11
Atakum Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Samsun’da Pegasus uçak bileti satın almak için çeşitli alternatifler bulunmaktadır. İster online kanallardan satın alabilirsiniz ya da Samsun Pegasus Satış Noktası bularak şubeden bilet satın alabilirsiniz.

Ancak Samsun gibi büyük bir şehirde Pegasus Şubesi aramak oldukça zor ve zahmetli bir iştir bunun yerine Çağrı merkezimizi hemen arayarak biletleme ve daha önce satın almış olduğunuz Pegasus biletinizin bilet değişikliği, bagaj ekleme, tekerlekli sandalye ekleme, yemek ekleme gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 23 11 arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Samsun Pegasus Uçuşları

samsun pegasus uçuşları

Samsun kalkışlı olarak iç hatta en fazla uçak seferi İstanbul Atatürk hava limanı ve Sabiha Gökçen hava limanlarına yapılmaktadır. Bu uçuşlar dışında iç hatlarda Samsun’dan İzmir’e ve sezonluk olarak Antalya şehirlerine direk uçuşlar yapılmaktadır.

Bu uçuşların bağlantısı kullanılarak ülke içinde hava limanı olan hemen hemen her yere, yurt dışında ise aktarma saati uyumluluk gösteren bir çok noktaya aktarmalı olarak ulaşmak mümkündür.

Pegasus Samsun dış hat seferleri genellikle yaz aylarında ve gurbetçilerimizin yoğunlukta olduğu Almanya ülkesindeki Stutgart, Düsseldorf gibi şehirlerden yapılmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz yere uçuş olup olmadığı ve fiyat bilgisi için 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezi hattımızı arayabilirsiniz.

İzmir Samsun Uçak Bileti Pegasus

Pegasus Samsun İzmir Uçuşları İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun İzmir uçuşları Samsun şehrinden İstanbul uçuşlarından sonra en fazla sefer yapılan uçuş noktasıdır. Samsun’dan İzmir’e yapılan Pegasus seferleri yaz sezonunda haftanın her günü ancak kış sezonunda haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Hatta yaz sezonlarında bazı yoğun günlerde günlük 2 sefere çıkarılmaktadır.

Samsun İzmir Pegasus uçuşlarına Samsun halkının yanı sıra şehirlerinde yeterli seferler bulunmayan komşu şehirlerden de oldukça fazla talep almaktadır.

Pegasus Samsun İzmir direk seferlerinin olmadığı çoğu günlerde Sun Express firmasının seferleri bulunmaktadır. Böylece haftanın her günü Samsun’dan İzmir’e direk seferle ulaşmak mümkün olabilmektedir. Ancak sefer saatleri sizin planlarınıza uymayabilir. Bu gibi durumlarda ise Pegasus’un İstanbul aktarmalı seferleri ile seyahatinizi planlamak en doğru seçenek olacaktır.

Pegasus Samsun İstanbul Uçuşları

Samsun İstanbul uçuşları Pegasus hava yollarının Samsun şehrine en fazla sefer sayısı olan uçuşudur. Kara denizin Trabzon’dan sonra en büyük şehri olmasından dolayı turizm ve sanayi olarak oldukça gelişmiş bir şehirdir.

Pegasus hava yolları Samsun İstanbul hattında haftanın her günü yaz kış seferlerine devam etmektedir. Yaz aylarında günlük frekans sayısı 5-6 ya yükselmekle birlikte kışın ise en az 3-4 frekans uçuş düzenlemektedir. Pegasus Samsun İstanbul uçuşlarına bilet almak için ya da daha önce satın almış olduğunuz biletlerde işlem yaptırmak için ücretsiz çağrı merkezimiz 0850 500 23 11 nolu numaramızı arayabilir.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Samsun Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Samsun Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Samsun Çarşamba Hava limanı günümüzde kullanılan hava limanıdır. Eskiden şehir merkezine 4 km uzaklıktaki hava limanı coğrafi koşullar nedeniyle Çarşamba ilçesine alınmıştır. 1999 yılından beri aktif olarak kullanımdadır ve hava hudut kapısıdır. Samsun Çarşamba hava limanı çok büyük olmasa da uçuşlar oldukça yoğundur.

Uçuş yoğunluğu bakımından Karadeniz bölgesinde Trabzon hava limanından sonra ikinci sırada yer almaktadır.

Samsun Çarşamba hava limanından Samsun şehir merkezine ulaşım için genellikle havaş servisleri ve taksi hizmeti kullanılmaktadır.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.