Sivas Anadolu Jet uçuşları hakkında

Anadolu da uçmayan kalmasın sloganıyla seferlerine başlayan Anadolu Jet seferlere başladığı ilk yılında Sivas’ı uçuş ağına almamıştır. Fakat Sivas’ta gelişen havacılık ve yeni terminal binası ile Sivas’a uçuşlara başlamış ve yılımıza kadar uçuşlara ara vermeden devam etmiştir. Bir THY alt kuruluşu olan firma haftanın 2 günü olarak başladığını seferlere 2013 kış sezonu itibariyle haftalık 5 sefer olarak güncellemiştir. 2017 yılında ise haftanın her günü Sabiha Gökçen hava limanı ile karşılıklı seferi bulunmaktadır. Aymila Turizm ailesi olarak Anadolu Jet acentesi olarak faaliyet vermekteyiz. Anadolu Jet uçak biletlerini Sivas’ta bulunan acentelerimiz ile uçak bileti fiyatları sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz.

Sivas Anadolu Jet uçuşları kalkış tarifeleri,programları ve saatleri

İstanbul’dan Sivas’a    Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma,Pazar     14:30

Sivas’tan İstanbul’a     Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma,Pazar      16:30

Sivas Anadolu Jet Hava Alanı Servisleri

Anadolu Jet hava yollarının kendine ait bir servisi bulunmamaktadır. Hava limanına ulaşım Havaş ve Belediye otobüs seferleri ile sağlanmaktadır. Havaş servis kalkış saatleri bilgisi için “Sivas Havalimanı Servisleri” sayfamıza bir göz atın. Havaş servisleri Büyük Otel önünden hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0346 223 15 17 üzerinden Havaş’tan bilgi alabilirsiniz.

Anadolu Jet Uçak bileti yetkili acentesi nerede ?

Sivas Anadolu Jet hava yolu firması İstanbul Sabiha Gökçen’e direkt seferler düzenlemektedir. Anadolu Jet hava yollarının Sivas yetkili acenteliği Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.  Çağrı merkezine ulaşmak için Anadolujet iletişim sayfamızı ziyaret edebiiriniz. Uçak bileti fiyatları sormak, rezervasyon yaptırmak ve satın almak için Ofisimiz İstasyon cad. maliye karşısı vakıf bank yanında yer almaktadır. Telefon : 0346 221 44 41

SİVAS ANADOLU JET İLETİŞİM

Sivas Anadolu Jet iletişim numarası 0 850 500 0 737’dir. Sivas Anadolu Jet iletişim numarası ile Sivas Havalimanı’ndan kalkan uçak biletini satın almak mümkündür, değişiklikler yapabileceğiniz gibi uçak hizmetleri hakkında da bilgi alabilirsiniz. Anadolu Jet uçuşları ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler internet üzerinden uçak bileti satın alabilir. Bunun yanı sıra Sivas Anadolu Jet iletişim telefon numaraları ile uçak bileti satın almak mümkündür. Yalnızca burada dikkat edilmesi gereken durum uçuş saatlerinde acentayı yerinde bulmak mümkündür.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanında iç hatlar ve dış hatlar için gidiş geliş yapan şarkılar için seyahat yapmak mümkündür. Bir yerden bir yere seyahat etmek karayoluyla oldukça zaman kaybettiren bir hizmet olarak görülmektedir. Bu nedenle pek çok kişi hava yollarını tercih ederek seyahatini daha konforlu ve kolay hale getirmektedir. Diğer pek çok şehirde yaşayan kişiler Sivas’a memleketi olduğu için gelmektedir. Sık sık seyahat etmek isteyen kişiler de bunların arasında yer almaktadır.

SİVAS ANADOLU JET ŞUBELERİ

İç Anadolu bölgesinin en eski ve önemli kentlerinden bir tanesi olan Sivas İç Anadolu’nun doğusunda yer almaktadır. Türkiye’de yüzölçümü bakımından en büyük ikinci il olarak bilinmektedir. Kış ayları soğuk ve sert geçerken, yaz ayları ise kısa süreli ve kurak geçmektedir. Doğal güzellikleri, kaplıcaları ve kayak merkezi ile pek çok ziyaretçiyi bünyesinde ağırlamaktadır.

Sivas Anadolu Jet iletişim numarasını arayarak Hem uçak bileti satın alabilirsiniz hem de uçak hizmetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Günümüz şartlarında teknolojinin bu denli gelişmesi ile birlikte köşe bucak bir şube arayıp uçak bileti bulmak yerine 0 850 500 0 737 numarayı arayarak çağrı merkezi ile Anadolu Jet acentaları iletişim kolaylığını elde edebilirsiniz. Bu numara sayesinde dakikalar içerisinde tüm işlemlerinizi halletmek mümkündür.

SİVAS ANADOLU JET UÇUŞLARI

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı üzerinden Ankara Esenboğa Havalimanına, İstanbul aktarmalı gitmek mümkündür. Sivas Havalimanı ile Dalaman ve Bodrum’a da gitmek mümkündür. En popüler havalimanları arasında yer alan İstanbul Sabiha Gökçen ve İzmir Adnan Menderes için de uçuş imkanı bulunmaktadır. Bunlar haricinde pek çok havalimanına da Sivas Nuri Demirağ Havalimanı üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Ayrıntılı bilgi almak, uçuş saatlerini öğrenmek ve bilet satın almak için 0850 500 0 737 nolu iletişim numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

SİVAS NURİ DEMİRAĞ HAVALİMANI UÇAK BİLGİSİ İLETİŞİM

Tarihte yeri oldukça büyük olan Sivas, 1900’lü yıllarda demiryolu bir kara yollarının yapılması ile birlikte ulaşım ağında kavşak nokta haline gelmiştir. Daha sonra Hızla gelişen havayolu taşımacılığı ile de ekonomik anlamda canlanmaya başlamıştır. Sivas Havalimanı askeri amaçlı kullanılmak üzere açılmıştır. Daha Sonraları sivil hava trafiğine de hizmet vermeye başlamıştır. 2002 yılında hava trafiğine kapanan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı daha sonra bakanlar kurulunun kararı ile 2003 yılında yeniden hava trafiğine açılmıştır. Daha Sonraları piston onarılması ve genişletilmesi için 2006 yılında hava trafiğine kapatılan Havalimanı yeniden hizmete açılmıştır. Sivas Nuri Demirbağ Havalimanı şehir merkezine 22 kilometre mesafede yer almaktadır. Havalimanı Merakum tepesinde yer almaktadır. Yapım zamanında NATO’nun üssü olarak kullanılmayı planlanan yer şu anki Nuri Demirağ Havalimanının bulunduğu konumdur. Havalimanına en yakın kara yolu ise Sivas-Ankara yolu olarak bilinir.

Havaalanından özel olarak Kalkan servisler ile şehir merkezine ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun yanı sıra taksi ve toplu taşıma araçları ile de Havalimanı’ndan şehir merkezine gelmek mümkündür.