Sivas Pegasus İletişim0850 500 23 11
Sivas Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Sivas Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Sivas Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Sivas hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sivas Pegasus İletişim Numarası

Aymila Turizm ailesi olarak uzun süredir Pegasus Hava Yolları acenteliği yapmaktayız. Sivas’ta içinde en çok uçuş yapan hava yollarından birisi de Pegasus Hava Yollarıdır. İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına ve İzmir Adnan Menderes hava limanına direkt olarak uçuşlar bulunmaktadır.

Sivas’ta eskiden sefer sayısı daha az gerçekleşen uçuşlar yerini daha çok sefere bıraktı. Modern taşımacılık olan hava yolu sektörü ile daha fazla yolcu Dünya üzerinde hareket etmekte. Her ne kadar sefer saatleri dönemsel olarak değişiklik gösterse de, Pegasus hava yolları ile Sivas Nuri Demirağ hava limanından uçuş bulabilirsiniz.

Pegasus Sivas Şubesi İletişim

Pegasus Ordu Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Sivas Hava Limanı Telefon Numarası

Pegasus Ordu Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

saatlerinde düzenlenmektedir. (Yukarıda belirtilen İzmir uçuşları direkt uçuşlardır. Bu uçuşların dışında Pegasus’un haftanın her günü Sabiha Gökçen üzerinden aktarmalı olarak uçuş bulunmaktadır.)

Yolculuklarınızı daha rahat ve ekonomik gerçekleştirmeniz için Aymila Turizm ailesi olarak yanınızdayız. Çalışma ekibimiz ile birlikte Pegasus uçuşlarını öğrenebilir, biletinizi güvenle alabilirsiniz. Ayrıca servis bilgileri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Pegasus Hava Yollarına ait özel bir servis bulunmamaktadır. Hava limanına ulaşımları Belediye otobüs seferleri ve ya Havaş tarafından gerçekleşmektedir. Havaş servisleri Büyük Otel önünden hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için 0346 223 15 17 üzerinden Havaş’tan bilgi alabilirsiniz.

Uçak bileti, bilet değişikliği v.b konularda detaylı bilgi olmak için Pegasus iletişim sayfasını ziyaret edebilir ya da 0346 221 44 41 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.