Antalya Sun Express İletişim Bilgileri

antalya sun express iletişim
Antalya Sun Express İletişim 0850 500 23 11
Antalya Sun Express Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Antalya Sun Express Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Antalya Sun Express uçak bileti, bilet değişikliği gibi işlemler için Antalya Sunexpress iletişim hattını arayabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Antik medeniyetlerden günümüze kadar her zaman dünyanın en önemli kentlerinden biri olan Antalya, günümüzde de Türkiye’de turizmin başkenti olarak adlandırılabilir. Bir yanında masmavi Akdeniz bir yanında yaylaları ve doğa turizmi sayesinde bambaşka bir yere sahip olan Antalya iline ulaşım gerçekleştirilmesi açısından da Türkiye’nin önemli hava yolu firmalarından biri olan SunExpress firması çok sık tercih edilmektedir.

Türkiye’de birçok farklı kent arasında havayolu ulaşımı için önemli bir avantaj oluşturan SunExpress firması, Antalya kentinden kalkışlı veya Antalya kendisine ulaşan şekilde Türkiye içinde ve dışında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bu uçuşlara katılarak seyahat etmek açısından da mutlak bir şekilde öncelikle bilet işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bilet işlemlerinin kolay bir şekilde tamamlanabilmesi açısından da hem Antalya kentinde yer alan yolcular hem de Antalya’ya ulaşmak isteyen farklı kentlerdeki yolcular Kolay Bilet Hattı fırsatlarından yararlanabilir.

Kolay Bilet Hattı olarak sizlere sunduğumuz tek bir numarayı kullanmanız vasıtasıyla Antalya SunExpress iletişim bilgileri istediğiniz her an kolaylıkla elde edilebilir. Bu hat üzerinden gerçekleştireceğiniz uçuş işlemlerinde bilet alımı yapabilir veya rezervasyon ya da değişiklik gibi işlemleri kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden 7/24 kullanabileceğiniz bu hat açısından da sadece 0 850 500 0 737 numaralı telefonu tuşlamanız yeterli olacaktır.

Antalya Sun Express Şubesi Telefon Numaraları

antalya sun express satış noktaları

Antalya, Türkiye’de turizme katkıları ile birlikte yaklaşık 3 milyon nüfusu sayesinde Türkiye’nin en büyük kentlerinden birisidir. Bu nedenle turizm dışında ticaret, bürokrasi, aile ziyaretleri veya sadece gezi amaçlı birçok farklı noktada her yıl milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu kapsamda da günümüzde SunExpress firması tarafından Antalya inişli veya Antalya kalkışlı birçok sefer üzerinden hizmet verilmektedir. Bu seferlerde bilet işlemlerinin gerçekleştirilmesi açısından da kentte Antalya SunExpress acenteleri her zaman hizmet sunmaktadır. Fakat çok daha kolay bir şekilde sonuç elde edebilmek açısından kentteki acentelere ulaşmaya çalışmak yerine Kolay Bilet Hattı tarafından size sunulmuş iletişim numarası üzerinden hiç yorulmadan işlem yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en eski ve hatta tarihi antik dönemlere kadar uzanan kentlerinden biri olarak Antalya, ilk çağ öncesinde Toros Dağları’nın yamaçlarında Karain Mağarası bölgesinde yaşamın başladığı kentlerden birisidir. Yani on binlerce yıl öncesinde başlamış yaşam kültürü ile birlikte Antalya Eski Taş Devri ve Cilalı Taş Devrini geçirdikten sonra ilk çağ dönemlerinden Hititlere ve buradan Likya dönemine kadar uzanmıştır. 

Roma ve Bizans dönemlerinde de medeniyetin ihtişamlı bir şekilde sürdürüldüğü Antalya’da Selçuklu dönemi ile birlikte 11. yüzyılda Türk hakimiyeti başlamıştır. Ardından değişen Anadolu Türk beylikleri hakimiyetleri ile birlikte Osmanlı imparatorluğu bünyesine giren Antalya milli mücadele döneminde de İtalya’yla verilen mücadele sonucunda Türk topraklarında bağımsız olarak yer almıştır.

Bugün Antalya özellikle kültürel anlamda her yıl gerçekleştirilen Altın Portakal Film Festivali, nitelikli tarım ve hayvancılık faaliyetleri, sahip olduğu müzeler, plajlar, tatil yöreleri ve spor imkanları ile çok önemli bir kenttir. Bu kadar önemli bir konuma sahip olarak Türkiye’ye birçok değer kazandıran Antalya kentinde uzun yıllardır düzenli turistik ve ticari ulaşımın gerçekleştirilmesi açısından da 1960 yılında Antalya Havalimanı kurulmuştur.

Antalya Sun Express Uçuşları

antalya sun express uçuşları

SunExpress firması, Türkiye’nin birçok farklı kentinden kalkışlı veya inişli olarak gerçekleştirdiği uçuşlar gibi Antalya’da da her yıl düzenli seferler uygulamaktadır. Bu çerçevede Antalya SunExpress yurtiçi uçuşlar kapsamında bugün güncel olarak Adana, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Trabzon ve Van gibi kentler yer almaktadır. Yine uluslararası bir konumda bulunan firmanın gerçekleştirdiği SunExpress Antalya yurtdışı uçuşlar çerçevesinde de gerek direk gerek aktarmalı seferler ile Amsterdam, Aalborg, Basel, Graz, Genova, Kopenhag, Salzburg, Viyana ve Zürih gibi kentler arasında uçuşlar yapılmaktadır. Ayrıca Almanya’da da Berlin-Tegel, Bremen, Dortmund, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Frankfurt, Hamburg, Hannover, Köln, Münih, Münster, Nuremberg, Paderborn ve Stuttgart kentlerine gerçekleştirilen uçuşlar yer almaktadır.

Antalya Hava Limanı Sun Express İletişim

Antalya Sun Express İletişim :  +90 850 500 23 11

antalya sun express uçak bileti iletişim

Özellikle yaz turizminde en çok uçuş alan bölgelerden birisidir. Antalya mevcut uçuş yoğunluğu ile oldukça etkili kampanyalar ile takip istemektedir. Eğer uçuşları takip edebilirseniz, size uygun bir anda oldukça ekonomik fiyatlara bilet alabilirsiniz. Sun Express Antalya iletişim olarak en uygun fiyatları sizin için araştırıp size sunmaktayız. Biletleme ve rezervasyon işlemleri için bizi arayabilirsiniz.

Antalya hava limanı 1960 yılından beri hizmet vermektedir. Hava limanı içerisinde bagaj hizmetleri, sağlık hizmetleri , mescit , CIP hizmetler gibi imkanlar mevcuttur. Ayrıca özel arabası ile gelen yolcular için otopark imkanı mevcuttur. Otopark ücretinin hesaplanmasını hava limanının İnternet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Özel aracınız olmadan havalimanına ulaşım için ise Havaş servislerini kullanabilirsiniz. Servis bilgilerini kontrol etmek isterseniz burayı tıklamanız yeterli. Sun Express Antalya iletişim biletleme ve rezervasyon işlemleriniz için ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz 0850 500 2 311. Online olarak uçak bileti satın almak isteseniz Sun Express Uçak Bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.