Trabzon Pegasus İletişim Bilgileri

pegasus trabzon iletişim
Trabzon Pegasus İletişim0850 500 23 11
Trabzon Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Trabzon Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Trabzon Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Trabzon hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Karadeniz bölgesinin şüphesiz en gelişmiş şehirlerinden Trabzon’da tahmin edildiği üzere hava trafiği oldukça fazladır. Ülkenin ve Dünya’nın birçok noktasına aktarmasız uçuşlar gerçekleşmektedir. Günden güne artan yolcu yoğunluğu ise beraberinde bazı özel durumlar doğurmaktadır. Pegasus Trabzon iletişim sadece şehir için yapılan ulaşımlarda değil, bölgeye yakın olan birçok şehir içinde seyahat imkanı doğurmaktadır.

Trabzon Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

Trabzon Pegasus satış noktaları

Pegasus Trabzon Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ortahisar Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11
Of Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11
Maçka Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Yazımızın ilk paragrafında yolcu yoğunluğundan ve bu durum getirileri olabileceğinden bahsetmiştik. Yoğun yolcu sayısı demek birden fazla kanal üzerinden biletleme işlemlerinin yapıldığı anlamına gelmektedir. Talebin fazlalığı ise karşı cevaplarda aksamalar meydana getirecektir. Neler olabilir? Her an acente bulamayabilirsiniz, çağrı merkezlerinde müşteri temsilcilerine bağlanmak için uzun sıralar bekleyebilirsiniz, alakası olmayan numaralarla irtibat kurabilirsiniz.

Pegasus Trabzon iletişim e önem vererek sizlere destek sunmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden biletleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz ya da ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak biletleme ve rezervasyon işlemlerini pratik bir şekilde halledebilirsiniz.  Hemen arayarak biletleme işlemlerinizi gerçekleştirmek ve detaylı bilgi almak için 0850 500 23 11 arayabilirsiniz.

Trabzon Pegasus Uçuşları

Trabzon Pegasus uçuşları

Trabzon ili ülkemizin Karadeniz kıyısında yer alan en büyük liman şehirlerinden bir tanesidir. İstanbul şehrinde oldukça fazla Trabzonlu yer almaktadır. Ayrıca gelişen sanayisinden dolayı bu şehirde iş yapan İstanbul’da yaşayan iş adamı da bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı şehre seyahatler oldukça fazladır.

Hatta ülke bazında değerlendirdiğimiz zaman en fazla yolcu alan hava limanlarında genellikle ilk üç sırada yer almaktadır. Bu sebepten dolayı ülkemizde yer alan hemen hemen tüm hava yolları bu şehre uçak seferi düzenlemektedir.

Pegasus hava yollarının Trabzon kalkışlı olarak her gün İstanbul Sabiha Gökçen hava limanına ve İzmir Adnan Menderes hava limanına uçuşları bulunmaktadır. Sezonluk olarak ta Antalya’ya sefer düzenlenebilmektedir. Ancak günlük frekans sayıları sezona göre farklılık gösterebildiğinden dolayı bu yazımızda malesef belirtemiyoruz.

Ayrıca İstanbul uçuşları aktarmalı olarak Türkiye’nin bir çok noktasına Pegasus ile seyahat edebilme imkanınız bulunmaktadır.

Trabzon kalkışlı uçuşlar için uçak bileti satın almak ya da güncel seferler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 500 23 11 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Pegasus Trabzon İstanbul Uçuşları

İstanbul’da en fazla vatandaşı bulunan illerin başında Trabzon gelmektedir. Bunun için sefer sayıları oldukça yoğundur. Pegasus hava yollarının da Trabzon’dan İstanbul’a her gün seferleri bulunmaktadır. Sefer sayıları ise yaz ve kış sezonu olarak ayrılıyor ve her sezon başı Pegasus Trabzon İstanbul seferlerinin günde kaç tane olmasına karar veriyor.

Ortalama olarak bu hatta günlük 4-5 sefer yapılmaktadır. Yoğunluğa ve programa göre sefer sayıları düşüş ya da artış gösterebilmektedir. Pegasus hava yollarının Trabzon istanbul uçuşlarına uçak bileti almak ya da daha önce aldığınız bilette değişiklik yapmak için 0850 500 23 11 nolu numaradan destek alabilirsiniz.

Pegasus Trabzon İzmir Uçuşları

Trabzon hava limanından yapılan sefer sayıları göz önüne alındığında İstanbul’dan hemen sonra İzmir uçuşları gelmektedir. Trabzon’dan İzmir’e yapılan uçuşlar haftanın her günü ve 12 ay devam etmektedir. Ancak sefer sayıları İstanbul uçuşları kadar fazla değildir.

Trabzon İzmir Pegasus uçuşları her gün 1 yada 2 seferdir. Sefer sayıları ve günleri sezonun yoğunluğuna ve talebe göre farklılık göstermektedir. Trabzon İzmir uçuşları için bilet satın alma, değiştirme, bagaj ekleme gibi ihtiyaçlarınız olabilir. Trabzon Pegasus şubesi aramanıza gerek kalmadan çağrı merkezi numaramız 0850 500 23 11 nolu numarayı arayarak biletinizle ilgili tüm işlemleri kolayca ve zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Trabzon Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Trabzon Hava limanı hakkında biraz bilgi aktarmak gerekirse en önde gelen özelliklerinden birisi şehir merkezine çok yakın olmasıdır. Türkiye’de şehir merkezine en yakın hava limanları arasına girer.

Trabzon Şehir merkezine olan mesafesi 6 km olarak geçer. Hopa – Ardeşen – Rize ve Giresun’dan Havaş servisleri bulunmaktadır. Servis sefer saatlerine BURADAN ulaşabilirsiniz.

Pegasus Trabzon iletişim biletleme işlemleri için ise  0850 500 23 11 i ücretsiz arayabilirsiniz.

Trabzon hava limanı çok büyük bir hava limanı olmamasına rağmen bu hava limanına yapılan seferler oldukça fazladır. Trabzon hava limanından Thy, Pegasus, Sun Express, Anadolu jet firmalarının yanında bir çok yabancı hava yollarının da uçak seferlerini bulmak mümkündür.

Trabzon hava limanı, Karadeniz bölgesine yapılan turların genellikle ilk noktası olması bakımından yurtdışından ve yurtiçinden turizm amaçlı bir çok yolcu ağırlamaktadır.

Hava limanından şehir merkezine ulaşım genellikle taksi ve havaş servisleri ile yapılmaktadır. Ayrıca diğer bir seçenek olarak da Trabzon merkez, ilçe ve komşu şehirlere rahatça özel araç ve şöför ile ulaşım sağlayabileceğiniz Trabzon hava limanı transfer seçeneğidir.