Van Pegasus İletişim Bilgileri

van pegasus iletişim
Van Pegasus İletişim0850 500 23 11
Van Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Van Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Van Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Van Pegasus iletişim numarası ile  Van hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Van Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

van pegasus satış noktaları

Van şehri doğudaki en önemli şehirlerimizden bir tanesidir. İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirlere oldukça uzak olmasından dolayı şehirde ulaşım seçeneği olarak en fazla uçak kullanılmaktadır.

Uçak ulaşımının şehirde bu kadar fazla olması sebebi ile Pegasus hava yolları Van uçuşları ile şehre seferler düzenlemektedir.

Bu seferlere gerek uçak bileti satın almak gerekse de daha önce alınan biletlerin değişiklik gibi işlemlerini gerçekleştirebilmek için Van şehrinde yaşayan vatandaşlarımız Pegasus Van şubesi aramaktalar. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte Pegasus Van şubesi aramak yerine sadece bir telefon ile Pegasus Van uçak biletleri ile ilgili tüm işlemleri yerinizden bile kalkmadan gerçekleştirebilir. Biletinizi sms, mail olarak alabilir ve uçuşunuzu kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Van şubesi iletişim 0850 500 23 11 numarasını arayarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz..

Pegasus Van şubesi telefon numarası 0850 500 23 11 numarayı aramanız işlemleriniz için en kolay yol olacaktır.

Van Pegasus Uçuşları

van pegasus uçuşları

Pegasus Van Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 . dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Van Ferit Melen hava limanından Pegasus ile Türkiye’nin bazı noktasına aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Başlıca aktarmasız uçuşlar İstanbul ve Ankara olmak üzere Adana, Antalya, İzmir uçuş noktalarıdır. Bu uçuşların bazıları sezonluk olarak icra edilmektedir.

Pegasus hava yollarının en fazla sefer yaptığı nokta İstanbul Sabiha gökçen hava limanıdır. Seyahat etmek istediğiniz noktaya direkt uçuş olmaması durumunda İstanbul Sabiha gökçen uçuşlarından faydalanarak aktarmalı olarak ta ulaşmanı mümkündür.

Adana Van Uçak Bileti Pegasus

Adana Van Uçak Bileti İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir.

Pegasus Adana Van destinasyonu alışılmışın dışında ana destinasyon arası uçuş değil iki ara destinasyon arasında yapılan uçuştur. Oldukça rağbet gören uçuşlar yılın on iki ayı devam etmektedir. Ancak yeterli seviyede yolcu kapasitesi olmadığından dolayı haftanın her günü değil belirli günleri yapılmaktadır. Ortalama olarak haftanın 3-4 günü Pegasus Adana Van uçak bileti bulmak mümkün olabilmektedir.

Adana Van Pegasus uçuş saatleri sezonluk olarak belirlenmektedir. Ancak hava yollarının uçuş takviminin yoğunluğuna göre ara hat olmasından dolayı uçuşlar genellikle gece saatlerinde yapılmaktadır.

Pegasus Adana Van uçuşlarının fiyatları da 129 TL den başlayarak uçaklardaki doluluk oranına göre farklılık göstermektedir.

Güncel olarak uçuş günler, saatleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz çağrı merkezi numaramız 0850 500 23 11 nolu numaradan 7/24 destek alabilirsiniz.

Pegasus Van İzmir Uçuşları

Van İzmir Uçak Bileti İletişim Numarası 0850 500 23 11 dir.

Van Türkiye’nin doğusunda yer almaktadır. İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirlere oldukça uzak olmasından dolayı otobüs yolculuğu oldukça uzun sürmektedir. İzmir şehri de ülkemizin en güneyinde yer almasından dolayı Van İzmir ile kara seyahati 20 saate kadar sürebilmektedir.

Bu yüzden Pegasus Van İzmir uçuşları Van şehrinde yaşayan vatandaşlarımız için oldukça önem taşımaktadır. 20 saatlere varan kara yolculuğuna katlanmak istemeyen ve İzmir’e seyahat etmek isteyen yolcular genellikle Pegasus Van İzmir Uçak bileti satın almak istemektedirler.

Yoğun talepten dolayı Pegasus Van İzmir uçuşları yılın 12 ayı haftanın her günü yapılmaya devam etmektedir. Hatta yoğun sezonlarda her gün 2-3 sefere kadar artmaktadır. Öyle ki 20 saatlik kara yolculuğu mesafesi olan İzmir Van destinasyonuna Pegasus Van İzmir uçak bileti alarak sabah gidip akşam dönebilirsiniz.

Van Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Van Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hava limanına ulaşım içinde çeşitli alternatifleriniz mevcut. Bunlardan bazıları
1-Terminal binası önünden taksi ile,
2-Terminal binası önünden 300 m ileride bulunan Hava limanı nizamiyesinden saatlerin 20 ve 50 geçe olduklarında ring halinde hareket eden halk otobüsleri ile,
3-Terminal binası önünden 900 metre ileride bulunan Hava limanı kavşağından geçen minibüsler ile sağlanmaktadır.
-Ayrıca Türk Hava yolları A.O tarafından Hava limanımız ile Yüksekova-Şemdinli ve Erciş arasında THY A.O ve Anadolu Jet yolcularına servis hizmeti verilmektedir..