Van Pegasus İletişim Bilgileri

van pegasus iletişim
Van Pegasus İletişim0850 500 23 11
Van Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Van Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Van Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Van Pegasus iletişim numarası ile  Van hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Van Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

van pegasus satış noktaları

Van şehri doğudaki en önemli şehirlerimizden bir tanesidir. İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirlere oldukça uzak olmasından dolayı şehirde ulaşım seçeneği olarak en fazla uçak kullanılmaktadır.

Uçak ulaşımının şehirde bu kadar fazla olması sebebi ile Pegasus hava yolları Van uçuşları ile şehre seferler düzenlemektedir.

Bu seferlere gerek uçak bileti satın almak gerekse de daha önce alınan biletlerin değişiklik gibi işlemlerini gerçekleştirebilmek için Van şehrinde yaşayan vatandaşlarımız Pegasus Van şubesi aramaktalar.

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte Pegasus Van şubesi aramak yerine sadece bir telefon ile Pegasus Van uçak biletleri ile ilgili tüm işlemleri yerinizden bile kalkmadan gerçekleştirebilir. Biletinizi sms, mail olarak alabilir ve uçuşunuzu kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Van şubesi telefon numarası 0850 500 23 11 numarayı aramanız işlemleriniz için en kolay yol olacaktır.

Van için doğuda gelişmiş bir şehir demek elbette yanlış olmayacaktır ama gelişmiş şehirlerde de aksamalar olabilir. Her zaman ulaşabileceğiniz bir acente olmayabilir. Şehir merkezinde bulunmuyor olabilirsiniz ya da zaman aralığı mesai saatlerinin içine denk gelmiyor olabilir. Ulaşılabilirlik konusunda size yardımcı olmak ve önünüzde engelleri sizin için kaldırmak bizim iş sahamıza giriyor.

Pegasus Van şubesi iletişim konusunda detaylı bilgi aktarmak için çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezimiz ve deneyimli, yeterli donanıma sahip temsilcilerimiz ile sizde bize ulaşabilirsiniz. 0850 500 23 11 .

Van Pegasus Uçuşları

van pegasus uçuşları

Pegasus Van Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 . dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Van Ferit Melen hava limanından Pegasus ile Türkiye’nin bazı noktasına aktarmasız olarak uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Başlıca aktarmasız uçuşlar İstanbul ve Ankara olmak üzere Adana, Antalya, İzmir uçuş noktalarıdır. Bu uçuşların bazıları sezonluk olarak icra edilmektedir.

Direk uçuş yapılmayan ve hava limanı bulunan hemen hemen her yere Van’dan aktarmalı olarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşlarında da belirli zaman aralıklarında aktarmasız olarak seferler bulabilirsiniz.

Van Pegasus seferleri sezonluk ve çeşitli nedenlerden dolayı sık sık değişmesi sebebi ile Pegasus Van uçuşları hakkında güncel bilgiyi almak ve bilet işlemleriniz için 0850 500 23 11 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Van Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Van Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hava limanına ulaşım içinde çeşitli alternatifleriniz mevcut. Bunlardan bazıları
1-Terminal binası önünden taksi ile,
2-Terminal binası önünden 300 m ileride bulunan Hava limanı nizamiyesinden saatlerin 20 ve 50 geçe olduklarında ring halinde hareket eden halk otobüsleri ile,
3-Terminal binası önünden 900 metre ileride bulunan Hava limanı kavşağından geçen minibüsler ile sağlanmaktadır.
-Ayrıca Türk Hava yolları A.O tarafından Hava limanımız ile Yüksekova- Şemdinli ve Erciş arasında THY A.O ve Anadolu Jet yolcularına servis hizmeti verilmektedir..
Kaynak(Servis Bilgileri İçin) : http://www.van.dhmi.gov.tr/havaalanlari/sayfa.aspx?hv=40&mnu=353#.V_AaD_CLTcc