Kayseri Pegasus İletişim Bilgileri

kayseri pegasus iletişim
Kayseri Pegasus İletişim0850 500 23 11
Kayseri Pegasus Uçak Bileti İletişim 0850 500 23 11
Kayseri Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Kayseri Pegasus iletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Pegasus iletişim numarası ile  Kayseri hava limanı kalkışlı uçak bileti satın alabilir ve değişiklik gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Bu sayfada aşağıdaki konularda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kayseri şehrinde havacılık adına birçok hava yolu uçuş gerçekleştirmektedirler. Havacılık konusunda son derece gelişmiş olan Kayseri’de Pegasus Hava Yolları da uçuş gerçekleştirmektedir. Kayseri için uçuş talebinin fazlalığı Pegasus tarafından destinasyon olarak şehirler listesine alınmıştır. Hava trafiği pozitif yükseliş gösteren hava limanıdır.

Bu görüntü altında yolcuların Pegasus Kayseri iletişim e ulaşmalarında problemler yaşanmaktadır. Tabi bu her zaman geçerli kesin bir durum değildir. Ama bu yoğunluk beraberinde aksamaları meydana getirmektedir. Hava limanı her ne kadar şehir merkezine yakında olsa her zaman ulaşmak kolay olmuyor. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kayseri Pegasus Şubesi Telefon Numaraları

Kayseri pegasus satış noktaları

Pegasus Kayseri Şubesi İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Talas Pegasus Şubesi İletişim0850 500 23 11
Pınarbaşı Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11
Develi Pegasus Şubesi İletişim 0850 500 23 11

Kayseri Pegasus Şubeleri aramak için bir çok nedeniniz var bunların başında Pegasus uçak bileti satın almak, daha önce almış olduğunuz biletleri değiştirmek başlıcaları , ancak bütün bu işlemler için kayseri pegasus şubesi aramak yerine 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezimizi arayarak bütün bu işlemlerinizi fazla vakit harcamadan gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Kayseri’nin başta Talas, Pınarbaşı ve Develi olmak üzere tüm ilçelerinde yaşayan ve Kayseri’den Pegasus hava yolları ile uçuş gerçekleştirmek isteyen yolcularda bulundukları ilçede şube arayışına girebilirler ancak, ilçelerde uçak bileti satış oranları çok fazla olmamasından dolayı şube bulma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.

Kayseri Pegasus Uçuşları

kayseri Pegasus uçuşları

Kayseri gerek yüz ölçümü gerekse sanayisi ile ülkemizin önde gelen şehirlerinden bir tanesidir. İş hacminin büyük olduğu Kayseri’de dışarıdan gelen yatırımcılar oldukça fazladır. Ayrıca Erciyes gibi bir turizm değeri yanında Kapadokya bölgesine yakınlığından dolayı da Kayseri havalimanı oldukça fazla yolcu ağırlamaktadır.

Kayseri kalkışlı olarak iç hatta en fazla uçak seferi İstanbul Atatürk hava limanı ve Sabiha Gökcen hava limanlarına yapılmaktadır. Bu uçuşlar dışında iç hatlarda Kayseri’den İzmir’e ve sezonluk olarak Antalya şehirlerine direk uçuşlar yapılmaktadır.

Bu uçuşların bağlantısı kullanılarak ülke içinde hava limanı olan hemen hemen her yere aktarmalı olarak ulaşmak mümkündür.

Pegasus’un Kayseri’den dış hat seferleri genellikle yaz aylarında ve gurbetçilerimizin yoğunlukta olduğu Almanya ülkesindeki Stutgart, Düsseldorf gibi şehirlerden yapılmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz yere uçuş olup olmadığı ve fiyat bilgisi için Kayseri Pegasus telefon numarası 0850 500 23 11 nolu hattımızı arayabilirsiniz.

Pegasus Kayseri İstanbul Uçuşları

Kayseri’den en fazla uçuş gerçekleştirilen şehri ülkemizin en büyük şehri İstanbul’dur. Pegasus hava yolları Kayseri’den İstanbul’a haftanın her günü en az 3-4 kere olmak üzere yoğun bir şekilde seferler düzenlemektedir. Bu seferlerin fiyatları 129 TL den başlayarak uçağın doluluk oranına göre artış gösterebilmektedir.

Ayrıca Kayseri İstanbul uçuşlarında uçak biletinize ilave olarak istediğiniz koltuk numarasını ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz. Bu uçuşlarda bagaj hakkı da 15 KG dir. Ancak bagajınız bu kg den fazla ise ücretini ödeyerek fazladan bagaj satın alabilirsiniz.

Bu işlemler içinde çağrı merkezimizi arayarak bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Uçakla Kayseri’ye geldikten sonra Kayseri Çıkışlı Turlar sayfamızı ziyaret ederek turlara katılabilirsiniz.

Kayseri İzmir Uçak Bileti Pegasus

Kayseri izmir uçak biletini Pegasus‘un yaptığı direk seferlerden satın alabilirsiniz. Kayseri kalkışlı İzmir uçuşları yılın 12 ayı devam etmektedir.

Ancak bu seferler her gün değil haftanın belli günleri yapılmaktadır. Sefer yapılan günler sezona göre 3 ile 6 arasında değişebilmektedir. Güncel seferleri öğrenmek için 0850 500 23 11 nolu çağrı merkezimizi aramanızda fayda olacaktır.

Pegasus ile direk sefer bulamadığınız günlerde bu hatta sefer yapan Sun Express Kayseri ile de uçuş yapabilirsiniz.

Kayseri’den İzmir’e seyahat etmek istediğiniz tarihte direk uçuş bulamadığınız zaman ise Pegasus hava yollarının İstanbul aktarmalı uçuşlarını tercih edebilirsiniz.

Pegasus hava yollarının Kayseri İstanbul ve İstanbul İzmir hatlarında oldukça yoğun seferleri olmasından dolayı bu seçeneği seçerseniz çok fazla beklemeden ve bagajınızı almak zorunda olmadan direk uçuş kadar olmasa da rahat bir seyahat geçirebilirsiniz.

Pegasus Kayseri Antalya Direkt Uçuş Var Mı ?

Kayseri’den herhangi bir firmanın Antalya’ya direk seferlerinin olup olmadığı oldukça çok karşılaştığımız bir sorudur. Kayseri’den Antalya’ya direk uçak seferleri sezonluk olarak yapılmaktadır.

Kayseri’den Antalya’ya uçak seferleri genellikle Pegasus tarafından yapılmaktadır. Yaz sezonun yoğun zamanlarında insanların rahatça seyahat ederek tatil yapabilmesi için bu seferler oldukça önemlidir. Ancak Antalya şehrinde fazla Kayserilinin olmamasından dolayı sadece tatil için tercih edilen uçuşlardır. Bu sebepten dolayı da yılın 12 ayı devam etmemektedir hatta yaz aylarında bile yeterli doluluk oranına ulaşılamadığı için iptal edilme riski de olabilmektedir.

Kayseri Antalya uçuşları yoğun bir hat olmamasından dolayı hava yolları genellikle uçakların çok kullanılmadığı 01:30 gibi gece saatlerinde yapmaktadırlar. Saatlerin gece olması otele giriş saati olan 14:00 olan tatil müşterilerinin pekte hoşuna gitmemektedir. Uçuşların güncel durumları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 08500 500 23 11 nolu numarayı arayabilirsiniz. Ayrıca Pegasus dışında bu hatta yine mevsimlik olarak sefer düzenleyebilen hava yolları ise Sun Express dir.

Kayseri kalkışlı en fazla dış hat uçuşunu yapan firma Sun Express tir. Sun Express Kayseri Uçuşları sayfasını ziyaret ederek bu uçuşlar ile alakalı bilgi alabilir ve iletişim bilgilerinden ulaşarak uçak bileti işlemlerinizi gerçekleşirebilirsiniz.

Kayseri Hava Limanı Pegasus İletişim

Pegasus Kayseri Havaalanı İletişim numarası 0850 500 23 11 dir. Bu numaradan uçak bileti satın alma değişiklik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayseri hava limanı merkeze oldukça yakın bir konumdadır. Şehir merkezinden hava limanına gitmek için taksi, havaş servisleri ve belediye otobüsleri opsiyonlarını kullanabilirsiniz. Kayseri şehri sanayi ve turizm olarak oldukça yoğun bir kentimiz olduğundan dolayı bir çok hava yolu Erkilet hava alanına uçuşlar düzenlemektedir.

Ayrıca Sivas gibi yakın şehirlere seyahat etmek içinde genellikle dış hatlardaki noktalardan Kayseri hava limanı kullanılır hava limanına inişten sonra kara yolu ile Sivas’a devam edilebilir.

Uçak bileti ile ilgili işlemler yapmak için Pegasus Hava Limanı ofisini aramanız gerekmemektedir. Yukarıda detaylarını verdiğimiz çağrı merkezimizin numarasını arayarak bilet ile ilgili işlemlerinizi hava limanına gitmeye gerek olmadan yapabilirsiniz.

Uçak bileti işlemleri 5502 Türsab numaralı Aymila Turizm tarafından yapılmaktadır.